Највећи градови света

Можете ли да их све именујете?
Quiz by valdo94
Rate:
Last updated: July 26, 2020
First submittedMay 22, 2020
Times taken251
Average score38,0%
Report this quizReport
4:00
ваш одговор унесите овде
0
 / 50 guessed
The quiz is paused. You have remaining.
Scoring
You scored / = %
This beats or equals % of test takers also scored 100%
The average score is
Your high score is
Your fastest time is
Keep scrolling down for answers and more stats ...
Број становника
Држава
Град
45.6 мил.
Кина
Гуангџоу
40.2 мил.
Јапан
Токио
35.9 мил.
Кина
Шангај
30.6 мил.
Индонезија
Џакарта
29.4 мил
Индија
Делхи
25.2 мил.
Филипини
Манила
24.7 мил.
Индија
Мумбај
24.7 мил.
Јужна Кореја
Сеул
22.8 мил.
Мексико
Мексико Сити
22.4 мил.
Сједињене Америчке Државе
Њујорк
22.2 мил.
Бразил
Сао Пауло
20.5 мил.
Египат
Каиро
20.4 мил.
Кина
Пекинг
19.5 мил.
Бангладеш
Дака
18.8 мил.
Нигерија
Лагос
18.3 мил.
Тајланд
Бангкок
17.8 мил.
Сједињене Америчке Државе
Лос Анђелес
17.7 мил.
Јапан
Осака
17.3 мил.
Пакистан
Карачи
17.2 мил.
Русија
Москва
16.6 мил.
Индија
Колката
16.3 мил.
Аргентина
Буенос Ајрес
15.8 мил.
Турска
Истанбул
15.0 мил.
Иран
Техеран
14.7 мил.
Уједињено Краљевство
Лондон
Број становника
Држава
Град
13.7 мил.
Јужноафричка Република
Јоханезбург
13.2 мил.
Кина
Тјенцин
13.1 мил.
Бразил
Рио де Жанеиро
12.6 мил.
Пакистан
Лахор
12.0 мил.
Д.Р. Конго
Киншаса
11.8 мил.
Индија
Бангалор
11.4 мил.
Француска
Париз
11.0 мил.
Индија
Ченај
10.5 мил.
Јапан
Нагоја
9.90 мил.
Перу
Лима
9.90 мил.
Кина
Сјамен
9.85 мил.
Индија
Хајдерабад
9.80 мил.
Колумбија
Богота
9.80 мил.
Кина
Ченгду
9.75 мил.
Сједињене Америчке Државе
Чикаго
9.10 мил.
Тајван
Тајпеј
8.85 мил.
Кина
Вухан
8.70 мил.
Малезија
Куала Лумпур
8.60 мил.
Вијетнам
Хо Ши Мин
8.55 мил.
Сједињене Америчке Државе
Вашингтон
8.30 мил.
Кина
Хангџоу
8.25 мил.
Индија
Ахмедабад
8.05 мил.
Кина
Чунгкинг
7.90 мил.
Ангола
Луанда
7.90 мил.
Кина
Шенјанг
No comments yet