Meer Suggesties

Filter
Willekeurig
QuizPuntenBesteBeoordelingKeren
gedaan
Landen van de Wereld0-4,98516.860
Nederlandse minister-presidenten0-4,203.254
De 20 Beroemdste Landen van de Wereld0-4,0022.596
Belgische Koningen0-4,632.802
Provincies van Nederland0-5,0018.106
Hoofdsteden van de Europese Unie0-4,2513.836
Romeinse Cijfers Decoderen0-5,004.272
Hoofdsteden van de wereld0-4,8433.324
Landen via Eerste Twee Letters in 90 Seconden0-4,6486.199
Kaart van Europa Quiz0-4,936.517
12 Maanden in 15 Seconden0-3,8780.611
Hoofdsteden van Europa0-4,7542.726
Hoofdsteden van Azië0-4,437.469
Hoofdsteden van Noord-Amerika0-4,505.496
Hoofdsteden van Zuid-Amerika0-4,857.857
Hoofdsteden van Afrika0-4,739.367
Landen van de wereld die eindigen op -ië0-4,675.549
Landen die eindigen op -land0-4,5922.067
Snel Rekenen - Verdubbel dat Getal0-3,909.860
12 x 12 Vermenigvuldigingstabel - Twee Minuten Sprint0-4,4210.114
Alle Intercity-stations van Nederland op een kaart0-4,574.911
Landen via Foto n°10-4,205.814
Landen het dichtst bij Nederland0-3,435.341
Landen van de Wereld met een Lege Kaart0-4,9517.663
Nederlandse Gemeenten0-4,9026.213
Vlaggen van de wereld0-4,8578.837
Landen die beginnen met A0-4,3816.968
Landen die beginnen met B0-3,7516.474
Landen die beginnen met C0-4,8613.634
Landen die beginnen met D0-3,7913.003
Landen die beginnen met E0-4,6711.142
Landen die beginnen met F0-4,5010.804
Landen die beginnen met G0-4,8811.461
Landen die beginnen met I0-4,809.820
Landen die beginnen met J0-4,149.664
Landen die beginnen met K0-4,8811.013
Landen die beginnen met L0-4,869.453
Landen die beginnen met M0-3,8610.450
Landen die beginnen met N0-4,2510.045
Landen die beginnen met O0-4,568.851
Landen die beginnen met P0-4,759.443
Landen die beginnen met R0-4,6410.214
Landen die beginnen met S0-4,8811.992
Landen die beginnen met T0-4,869.736
Landen die beginnen met V0-4,637.646
Landen die beginnen met Z0-4,639.565
Grootste plaatsen in Nederland binnen 20km0-4,436.844
Grootste plaatsen in Nederland binnen 10km0-4,504.160
Landen het dichtst bij België0-4,807.511
50 Meest voorkomende Nederlandstalige woorden0-4,503.718
Vlaams-Brabantse Gemeenten op de Kaart0-4,504.016
Organen van het Menselijk Lichaam0-4,5010.653
Amerikaanse Staten Quiz0-4,66104.329
Snel typen van A naar Z0-4,7977.041
Willekeurige Hoofdstad naar Land0-4,8913.828
Planeten Quiz0-4,8010.585
Willekeurig Land naar Hoofdstad0-5,005.975
Periodiek Systeem Quiz0-4,8116.224
Vlaggen van Europa0-4,5729.016
Landen van Europa0-4,98104.281
Grootste steden van Europa met Kaart0-4,444.237
Snel typen van 1 tot 1000-4,6412.456
Meest westelijke landen van Europa0-4,824.109
Meest oostelijke landen van Europa0-4,403.323
Griekse Alfabet0-4,708.601
Landen via emoji's0-4,7316.325
Willekeurige landen op de wereldkaart0-4,8151.401
Noem een ​​Nederlandse stad A-Z0-2,228.186
Kaart van Afrika Quiz0-4,763.294
Kaart van Zuid-Amerika Quiz0-4,764.321
Kaart van het Midden-Oosten Quiz0-4,643.084
Kaart van Azië Quiz0-4,932.834
Kaart van Oceanië Quiz0-4,763.278
Kleinste Landen door Bevolking en Oppervlakte0-4,643.267
Landen via Vorm0-4,455.713
Noem een Hoofdstad A-Z0-4,677.185
Grootste steden van Nederland op de kaart0-3,856.389
Europese Steden Kaart Quiz0-5,006.154
Vlaggen van het Midden Oosten0-4,503.353
Vlaggen Emoji Quiz0-4,862.991
Vlaggen van de Middellandse Zeelanden0-5,003.209
Landen die Eindigen op -ije0-5,003.551
Taalnamen in de Taal Quiz0-5,003.749
Kleuren in Andere Talen Quiz0-4,803.480
Landen van Europa op een Lege Kaart0-4,677.042
Tel Tot 10 In Verschillende Talen0-4,136.151
Landen van de Wereld in 1914 met een Kaart0-4,783.174
Amerikaanse Staten op een Lege Kaart0-4,887.823
Landen van Afrika op een Lege Kaart0-5,004.940
Landen van Azië met een Lege Kaart0-4,753.670
Landen in willekeurige gebieden op de wereldkaart0-5,006.311
Willekeurige hoofdsteden op een wereldkaart0-5,003.509
Willekeurige Amerikaanse landen op een kaart0-4,923.230
Willekeurige Afrikaanse landen op een kaart0-4,584.480
Willekeurige Aziatische landen op een kaart0-4,924.068
Willekeurige Europese landen op een kaart0-4,949.584
Willekeurige Amerikaanse staten op een kaart0-4,606.270
Wereldkaart met willekeurig samengevoegde landen0-4,1311.366
Europese landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,564.571
Aziatische landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,562.829
Afrikaanse landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,783.046
Landen in willekeurige volgorde op een wereldkaart0-4,8913.378
EU Landen Quiz0-4,754.256
Vlaggen van Oceanië0-5,004.363
Landen via Officiële Taal0-4,432.934
Europese Landen in hun Eigen Taal0-4,913.626
De Zeven Continenten Quiz0-4,8010.517
Verdeelde Hoofdsteden Puzzel0-4,364.115
Geografie - Tegelselectie Quiz0-4,785.328
Willekeurige Landen op een Wereldkaart zonder Grenzen0-4,705.204
Megasteden op de Wereldkaart0-5,003.586
Top 100 Meest bekeken Wikipedia-artikelen0-4,563.593
Meest gezochte landen op Wikipedia0-4,785.046
Meest gezochte steden op Wikipedia0-4,333.175
Politieke Partijen in de Tweede Kamer Quiz0-4,204.031
Grootste Landen naar Oppervlakte0-4,608.939
Gepixeleerde Wereldkaart0-4,766.292
Europese Landen naar Inwoners0-4,676.926
Top 5 Landen met de Meeste Inwoners per Halfrond0-4,503.080
Eilandlanden Quiz0-5,006.428
Landen van de Wereld in 19450-5,004.172
Landen in willekeurige ringen op de wereldkaart0-5,005.278
100 Grootste Steden op een Kaart0-5,003.761
NAVO Spellingsalfabet0-4,6716.754
Landen van het Midden-Oosten op een Lege Kaart0-4,923.194
Meest Gesproken Talen Quiz0-4,503.134
Kaart van Europa door Vlaggen0-5,004.334
Vlaggen met het Meeste Zwart0-5,003.402
Vlaggen met het Meeste Wit0-4,633.974
Kaart van Nederland Quiz0-5,004.656
10 Grootste en Kleinste Landen van Europa0-4,648.075
Kaart van Europa met willekeurig gecombineerde landen0-4,658.995
Landen in Afrika0-4,6445.818
Landen in Azië0-4,6732.394
Landen in Oceanië0-4,8821.148
Landen in Noord-Amerika0-4,8625.034
Landen in Zuid-Amerika0-4,5819.795
Waddeneilanden op een Kaart0-4,833.074
Noem een Belgische stad A-Z0-4,443.322
Hoofdsteden van de Provincies van Nederland0-4,893.063
Landen met de Meeste Inwoners0-5,004.691
Navo Lidstaten0-4,644.758
15 Grootste Steden van België op een Kaart0-4,859.566
Wereldkaart zonder 20 willekeurige landen0-4,68139.904
Vlaggen van Afrika0-4,806.076
Vlaggen van Azië0-4,865.904
Vlaggen van Noord- en Zuid-Amerika0-4,775.627
De 21 Bekendste Hoofdsteden van de Wereld0-3,463.280
Willekeurige landen via grenzen0-4,603.524
Top 5 Landen met de Meeste Inwoners per Continent0-4,533.959
Kaart van West-Afrika Quiz0-5,002.947
Landen met een Andere Engelse Naam0-4,402.993
Landen met Dezelfde Engelse Naam0-4,884.058
Duitsland Trivia Quiz0-5,003.469
Provincies van België met kaart0-5,004.098
Winnaars van de UEFA Champions League0-0,004.398
Nederland Trivia Quiz0-5,009.526
België Trivia Quiz0-4,604.807
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal Gastlanden0-4,132.926
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal Top 40-4,438.555
Kleur de Vlag Puzzel #10-4,4010.361
Kleur de Vlag Puzzel #20-4,339.449
Presidenten van de Verenigde Staten0-5,008.031
"Stan" Landkaart Quiz0-4,627.079
Moderne landen van het Nederlandse rijk op een kaart0-4,562.913
Franse steden met kaart0-5,004.340
Italiaanse steden met kaart0-4,862.979
Vlaggen - Meerkeuze0-4,883.013
20 Willekeurige Punten op een Grensloze Wereldkaart0-4,1642.111
Vlaggen van Europa met Fouten0-4,294.912
Landen in zeshoeken op de wereldkaart0-4,759.527
Landen in willekeurige zeshoeken op de wereldkaart0-5,007.264
Zoek Het Geheime Land Met Kleurenhints #10-4,2017.517
Alle hoofdsteden van Nederland op een kaart0-5,002.877
Alle Vlag-Vormen van Landen van de Wereld0-4,762.948
Willekeurige Europese Vlag naar Land0-4,906.320
Willekeurige Vlag naar Land0-4,7310.356
Bekende Geografie op een Kaart0-4,703.946
Noem een Land A-Z0-4,7310.751
Door Elkaar Gehusselde Letters - Landen0-4,839.248
Zoek het Geheime Land met Kleurenhints - Random!0-4,3543.182
Op Muizenjacht: Random Landen 2: Muizenstorm!0-4,643.966
Op Muizenjacht: Random Landen!0-3,634.747
Raad de Landen die Worden Getekend0-4,204.119
Raad de Europese Landen die Worden Getekend0-4,928.261
Verdeelde Landen Puzzel0-4,794.387
Denk Snel - de Volgende Letter0-5,007.107
Categorieëneliminatie #1 - Landen0-5,005.160
Klik op een Geldig Land - A-Z0-4,4316.838
Willekeurige Landvormen0-0,003.438
Willekeurige Europese Hoofdsteden op de Kaart0-5,003.239
Getallen van Pi0-4,137.018
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal: Ranglijst Aller Tijden0-4,803.594
Klik op het Goede Continent0-4,883.606
Vissen naar Landvormen0-0,005.003
Gestoorde Klik Quiz0-0,002.849
Kaart van Europa - Puzzel0-4,795.495
Wereldkaart - Puzzel0-4,864.191
Landen van Europa - Sprint van Één Minuut0-4,603.947
Europese Landen - Typ de Eerste Letter0-4,863.220