thumbnail

Wielki Test O Pokemonach 2

Specjalnie zrobiony quiz dla tigereK i Kefirtroll! Ten quiz pokaże kto lepiej zna pokemony pod każdym względem! Zaczynajmy! :D
Ważna Zasada! Jak wpiszesz pełną nazwę pokemona, poziom itd. i nie wyskoczy obok pytania, na które obecnie odpowiadasz to nie dostajesz punktu!
Masz 20 minut, 15 pytań i tylko możesz raz odpowiedzieć na dane pytanie!
Życzę Miłej Zabawy i Gry! :)
Quiz wykonany przez Sn4jp3r
Oceń:
Ostatnio zaktualizowany: 25 czerwiec, 2019
Po raz pierwszy przesłany24 czerwiec, 2019
Razy rozwiązany150
Średni wynik20,0%
Zgłoś quizZgłoś
20:00
Enter answer here
0
 / 15 odgadnięto
Quiz jest zapauzowany. Zostały ci jeszcze .
Punktacja
Twój wynik to / = %
Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
Średni wynik to
Twój rekordowy wynik to
Twój najszybszy czas to
Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk ...
Pytania
Odpowiedź
1. Uszereguj regiony według generacji pokemon. (pisz pierwszą, dużą literę, na końcu przecinek i spacja)
Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unova, Kalos, Alola, Galar
2. O jakim pokemonie mowa? ....... to Pokémon typu wodnego wprowadzony w Generacji III. Czy to Gorebyss, Shellos czy Clawitzer?
Gorebyss
3. O jakim pokemonie mowa? ....... to Pokémon, który ma największą statystykę ataku, ale też może się poszczycić bardzo dobrą statystyką obrony. Od dwóch typów dostaję super efektywnie a od dwa razy większej ilości dostaje nie efektywnie. Przykładowymi TM, które może się nauczyć to Toxic, Sleep Talk oraz Surf. Czy to Seel, Golduck czy Krabby?
Krabby
4. Jaką statystykę ma największą Pokémon Latios? A jaką ma w Mega Ewolucji?
Specjalny Atak, Specjalny Atak
5. Jakich typów oraz ataków uczy się przez lvl Togedemaru? (po angielsku) 1 Tackle Normal, 1 Thunder Shock Electric, 5 Defense Curl ..........., 9 ......... Rock, 13 Charge Electric, 17 Spark Electric, 21 Nuzzle ........., 25 Magnet Rise Electric, 29 Discharge Electric, 33 Zing Zap .........., 41 Wild Charge Electric, 45 .............., Bug, 49 Spiky Shield Grass, 53 Fell Stinger Bug
Normal, Rollout, Electric, Electric, Pin Missile
6. Ile typów rezystuje pokemon Jirachi?
9
7. W Pokedexie Numer 621 ma Druddigon. Jakie pokemony są przed nim i za nim w Pokedexie? (podpowiedź: ten za nim ma typ: walczący, a przed nim: ziemno-duchowy)
Mienshao, Golett
8. Podaj Informacje O Spinaraku. (Typy [po angielsku], Generacja, Poziom Ewolucji, Najlepsza Statystyka, Na Ile Typów Dostaję Super Efektywnie, Na Którym Poziomie Poznaję Psychic)
Bug, Poison, 2, 22, Atak, 4, 40
9.Jaki kolor w shiny formie ma Espeon? Niebieski, Zielony czy Żółty?
Zielony
10. Pokemon Piloswine potrafi nauczyć się wielu TM z różnych typów. Napisz mi w takiej kolejności: Typ, Ilość Ataków (po angielsku). ........... 15, Ice ............., Poison ........., Psychic ..........., .............. 2, Rock 4, ............ 1
Normal, 3, 1, 3, Ground, Water
11. Jaką siłę mają ataki pokemona Gliscor'a? (Atak, Siła Ataku) Fire Fang ........, Fury Cutter ........, Acrobatics ........, U-Turn ............, Sky Uppercut .............
65, 40, 55, 70, 85
12. Który z tych pokemonów ma największą statystykę Specjalnego Ataku? Podaj te pokemony w kolejności od największej do najmniejszej ilości punktów specjalnego ataku. Vanillish, Wooper, Oddish, Suicune, Pidove
Suicune, Vanillish, Oddish, Pidove, Wooper
13. O jakim pokemonie mowa? Ten Pokemon nie ma ewolucji. To stworzenie to owadoidowy Pokémon ze stalowym korpusem, który ma trzy różne sekcje. Jego jajowaty brzuch ma kolor ciemnoszary z jasnoszarym paskiem owiniętym wokół środka i dwoma okręgami przypominającymi nity w pobliżu poszarpanego szwu.
Durant
14. O jakim pokemonie mowa? Ten stworek to okrągły, niebieski Pokémon z czerwonymi paciorkowatymi oczami i małymi, okrągłymi stopami i ogonem. Ten pokemon dryfuje na sezonowych wiatrach i może używać swoich zarodników do mistrzowskiego manewrowania na całym świecie. Rozprzestrzenia swoje zarodniki, unosząc się w górę, aby stworzyć potomstwo. Schodzi, jeśli napotka zimne prądy powietrza. Choć spędza dużo czasu w powietrzu, powszechnie widać go nad długimi trawami.
Jumpluff
15. Podaj Informacje O Ostatnim Dodanym Pokemonie w Pokedexie - Nie liczymy Pokemonów z Pokemon Sword and Shield. (Nazwa Pokemona, Generacja, Typ [po angielsku], Ilość Abilitek, 2 Najwyższe Statystyki, 2 Najmniejsze Statystyki, Od Ilu Typów Dostaję: Normalnie, Super Efektywnie, Odporny, Nie Efektywnie, Ile Poznaje Ataków Przez: Lvl, TM, Kolor [śrubki] w Shiny Formie)
Melmetal, 7, Steel, 1, Atak, Obrona, Specjalna Obrona, Prędkość, 4, 3, 1, 10, 16, 20, Brązowy
+1
Poziom 24
10 lip, 2020
Jesteś porypany 😂
+1
Poziom 27
27 sie, 2020
Jeślibyś chciał/chciała zagrać w inne quizy o Pokemonach po polsku, proponuję Ci moją serię quizów ''Typy Pokemonów''. Świetna zabawa, nie zrobiłem jeszcze wszystkich typów, ale większość tak, Więc... możesz mnie zasubskrybować i otrzymywać powiadomienia o moich nowych quizach, nie tylko o serii Pokemon. U mnie quizy do wyboru, do koloru. Nieważne czy trudne czy nie, ważne żebyś dobrze żebyś dobrze bawił/bawiła się.