Meer Suggesties

Filter
Willekeurig
QuizPuntenBesteBeoordelingKeren
gedaan
Landen van de Wereld0-4,98517.162
Nederlandse minister-presidenten0-4,203.261
De 20 Beroemdste Landen van de Wereld0-4,0022.603
Belgische Koningen0-4,632.802
Provincies van Nederland0-5,0018.115
Hoofdsteden van de Europese Unie0-4,2513.839
Romeinse Cijfers Decoderen0-5,004.275
Hoofdsteden van de wereld0-4,8433.342
Landen via Eerste Twee Letters in 90 Seconden0-4,6486.236
Kaart van Europa Quiz0-4,936.525
12 Maanden in 15 Seconden0-3,8780.674
Hoofdsteden van Europa0-4,7542.760
Hoofdsteden van Azië0-4,437.482
Hoofdsteden van Noord-Amerika0-4,505.496
Hoofdsteden van Zuid-Amerika0-4,857.860
Hoofdsteden van Afrika0-4,739.376
Landen van de wereld die eindigen op -ië0-4,675.552
Landen die eindigen op -land0-4,5922.073
Snel Rekenen - Verdubbel dat Getal0-3,909.863
12 x 12 Vermenigvuldigingstabel - Twee Minuten Sprint0-4,4210.118
Alle Intercity-stations van Nederland op een kaart0-4,574.913
Landen via Foto n°10-4,205.817
Landen het dichtst bij Nederland0-3,435.346
Landen van de Wereld met een Lege Kaart0-4,9517.680
Nederlandse Gemeenten0-4,9026.229
Vlaggen van de wereld0-4,8578.951
Landen die beginnen met A0-4,3816.984
Landen die beginnen met B0-3,7516.486
Landen die beginnen met C0-4,8613.644
Landen die beginnen met D0-3,7913.020
Landen die beginnen met E0-4,6711.156
Landen die beginnen met F0-4,5010.814
Landen die beginnen met G0-4,8811.477
Landen die beginnen met I0-4,809.838
Landen die beginnen met J0-4,149.673
Landen die beginnen met K0-4,8811.026
Landen die beginnen met L0-4,869.461
Landen die beginnen met M0-3,8610.458
Landen die beginnen met N0-4,2510.055
Landen die beginnen met O0-4,568.859
Landen die beginnen met P0-4,759.455
Landen die beginnen met R0-4,6410.254
Landen die beginnen met S0-4,8812.004
Landen die beginnen met T0-4,869.757
Landen die beginnen met V0-4,637.655
Landen die beginnen met Z0-4,639.572
Grootste plaatsen in Nederland binnen 20km0-4,436.848
Grootste plaatsen in Nederland binnen 10km0-4,504.160
Landen het dichtst bij België0-4,807.512
50 Meest voorkomende Nederlandstalige woorden0-4,503.721
Vlaams-Brabantse Gemeenten op de Kaart0-4,504.017
Organen van het Menselijk Lichaam0-4,5010.675
Amerikaanse Staten Quiz0-4,66104.447
Snel typen van A naar Z0-4,7977.070
Willekeurige Hoofdstad naar Land0-4,8913.837
Planeten Quiz0-4,8010.598
Willekeurig Land naar Hoofdstad0-5,005.987
Periodiek Systeem Quiz0-4,8116.235
Vlaggen van Europa0-4,5729.043
Landen van Europa0-4,98104.351
Grootste steden van Europa met Kaart0-4,444.237
Snel typen van 1 tot 1000-4,6412.458
Meest westelijke landen van Europa0-4,824.115
Meest oostelijke landen van Europa0-4,403.325
Griekse Alfabet0-4,708.601
Landen via emoji's0-4,7316.330
Willekeurige landen op de wereldkaart0-4,8151.458
Noem een ​​Nederlandse stad A-Z0-2,228.203
Kaart van Afrika Quiz0-4,763.296
Kaart van Zuid-Amerika Quiz0-4,764.325
Kaart van het Midden-Oosten Quiz0-4,643.084
Kaart van Azië Quiz0-4,932.835
Kaart van Oceanië Quiz0-4,763.280
Kleinste Landen door Bevolking en Oppervlakte0-4,643.269
Landen via Vorm0-4,455.720
Noem een Hoofdstad A-Z0-4,677.188
Grootste steden van Nederland op de kaart0-3,856.393
Europese Steden Kaart Quiz0-5,006.160
Vlaggen van het Midden Oosten0-4,503.357
Vlaggen Emoji Quiz0-4,862.993
Vlaggen van de Middellandse Zeelanden0-5,003.211
Landen die Eindigen op -ije0-5,003.559
Taalnamen in de Taal Quiz0-5,003.753
Kleuren in Andere Talen Quiz0-4,803.482
Landen van Europa op een Lege Kaart0-4,677.045
Tel Tot 10 In Verschillende Talen0-4,136.155
Landen van de Wereld in 1914 met een Kaart0-4,783.180
Amerikaanse Staten op een Lege Kaart0-4,887.826
Landen van Afrika op een Lege Kaart0-5,004.941
Landen van Azië met een Lege Kaart0-4,753.671
Landen in willekeurige gebieden op de wereldkaart0-5,006.315
Willekeurige hoofdsteden op een wereldkaart0-5,003.509
Willekeurige Amerikaanse landen op een kaart0-4,923.232
Willekeurige Afrikaanse landen op een kaart0-4,584.480
Willekeurige Aziatische landen op een kaart0-4,924.070
Willekeurige Europese landen op een kaart0-4,949.591
Willekeurige Amerikaanse staten op een kaart0-4,606.275
Wereldkaart met willekeurig samengevoegde landen0-4,1311.374
Europese landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,564.603
Aziatische landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,562.829
Afrikaanse landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,783.048
Landen in willekeurige volgorde op een wereldkaart0-4,8913.388
EU Landen Quiz0-4,754.258
Vlaggen van Oceanië0-5,004.368
Landen via Officiële Taal0-4,432.935
Europese Landen in hun Eigen Taal0-4,913.628
De Zeven Continenten Quiz0-4,8010.522
Verdeelde Hoofdsteden Puzzel0-4,364.115
Geografie - Tegelselectie Quiz0-4,785.331
Willekeurige Landen op een Wereldkaart zonder Grenzen0-4,705.205
Megasteden op de Wereldkaart0-5,003.588
Top 100 Meest bekeken Wikipedia-artikelen0-4,563.594
Meest gezochte landen op Wikipedia0-4,785.046
Meest gezochte steden op Wikipedia0-4,333.175
Politieke Partijen in de Tweede Kamer Quiz0-4,204.032
Grootste Landen naar Oppervlakte0-4,608.944
Gepixeleerde Wereldkaart0-4,766.292
Europese Landen naar Inwoners0-4,676.929
Top 5 Landen met de Meeste Inwoners per Halfrond0-4,503.081
Eilandlanden Quiz0-5,006.434
Landen van de Wereld in 19450-5,004.177
Landen in willekeurige ringen op de wereldkaart0-5,005.282
100 Grootste Steden op een Kaart0-5,003.764
NAVO Spellingsalfabet0-4,6716.784
Landen van het Midden-Oosten op een Lege Kaart0-4,923.198
Meest Gesproken Talen Quiz0-4,503.140
Kaart van Europa door Vlaggen0-5,004.357
Vlaggen met het Meeste Zwart0-5,003.404
Vlaggen met het Meeste Wit0-4,633.978
Kaart van Nederland Quiz0-5,004.663
10 Grootste en Kleinste Landen van Europa0-4,648.079
Kaart van Europa met willekeurig gecombineerde landen0-4,659.001
Landen in Afrika0-4,6445.853
Landen in Azië0-4,6732.424
Landen in Oceanië0-4,8821.171
Landen in Noord-Amerika0-4,8625.058
Landen in Zuid-Amerika0-4,5819.803
Waddeneilanden op een Kaart0-4,833.075
Noem een Belgische stad A-Z0-4,443.323
Hoofdsteden van de Provincies van Nederland0-4,893.066
Landen met de Meeste Inwoners0-5,004.692
Navo Lidstaten0-4,644.763
15 Grootste Steden van België op een Kaart0-4,859.572
Wereldkaart zonder 20 willekeurige landen0-4,68140.134
Vlaggen van Afrika0-4,806.079
Vlaggen van Azië0-4,865.910
Vlaggen van Noord- en Zuid-Amerika0-4,775.630
De 21 Bekendste Hoofdsteden van de Wereld0-3,463.283
Willekeurige landen via grenzen0-4,603.528
Top 5 Landen met de Meeste Inwoners per Continent0-4,533.961
Kaart van West-Afrika Quiz0-5,002.951
Landen met een Andere Engelse Naam0-4,402.994
Landen met Dezelfde Engelse Naam0-4,884.059
Duitsland Trivia Quiz0-5,003.472
Provincies van België met kaart0-5,004.100
Winnaars van de UEFA Champions League0-0,004.401
Nederland Trivia Quiz0-5,009.550
België Trivia Quiz0-4,604.810
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal Gastlanden0-4,132.927
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal Top 40-4,438.566
Kleur de Vlag Puzzel #10-4,4010.366
Kleur de Vlag Puzzel #20-4,339.461
Presidenten van de Verenigde Staten0-5,008.044
"Stan" Landkaart Quiz0-4,627.083
Moderne landen van het Nederlandse rijk op een kaart0-4,562.915
Franse steden met kaart0-5,004.353
Italiaanse steden met kaart0-4,862.980
Vlaggen - Meerkeuze0-4,883.013
20 Willekeurige Punten op een Grensloze Wereldkaart0-4,1642.114
Vlaggen van Europa met Fouten0-4,294.913
Landen in zeshoeken op de wereldkaart0-4,759.533
Landen in willekeurige zeshoeken op de wereldkaart0-5,007.266
Zoek Het Geheime Land Met Kleurenhints #10-4,2017.521
Alle hoofdsteden van Nederland op een kaart0-5,002.884
Alle Vlag-Vormen van Landen van de Wereld0-4,762.949
Willekeurige Europese Vlag naar Land0-4,906.323
Willekeurige Vlag naar Land0-4,7310.357
Bekende Geografie op een Kaart0-4,703.950
Noem een Land A-Z0-4,7310.762
Door Elkaar Gehusselde Letters - Landen0-4,839.254
Zoek het Geheime Land met Kleurenhints - Random!0-4,3543.193
Op Muizenjacht: Random Landen 2: Muizenstorm!0-4,643.966
Op Muizenjacht: Random Landen!0-3,634.748
Raad de Landen die Worden Getekend0-4,204.127
Raad de Europese Landen die Worden Getekend0-4,928.267
Verdeelde Landen Puzzel0-4,794.391
Denk Snel - de Volgende Letter0-5,007.114
Categorieëneliminatie #1 - Landen0-5,005.162
Klik op een Geldig Land - A-Z0-4,4316.843
Willekeurige Landvormen0-0,003.440
Willekeurige Europese Hoofdsteden op de Kaart0-5,003.249
Getallen van Pi0-4,137.025
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal: Ranglijst Aller Tijden0-4,803.599
Klik op het Goede Continent0-4,883.626
Vissen naar Landvormen0-0,005.008
Gestoorde Klik Quiz0-0,002.852
Kaart van Europa - Puzzel0-4,795.510
Wereldkaart - Puzzel0-4,864.201
Landen van Europa - Sprint van Één Minuut0-4,603.957
Europese Landen - Typ de Eerste Letter0-4,863.225