Meer Suggesties

Filter
Willekeurig
QuizPuntenBesteBeoordelingKeren
gedaan
Landen van de Wereld0-4,98516.443
Nederlandse minister-presidenten0-4,203.246
De 20 Beroemdste Landen van de Wereld0-4,0022.588
Belgische Koningen0-4,632.802
Provincies van Nederland0-5,0018.091
Hoofdsteden van de Europese Unie0-4,2513.829
Romeinse Cijfers Decoderen0-5,004.266
Hoofdsteden van de wereld0-4,8433.288
Landen via Eerste Twee Letters in 90 Seconden0-4,6486.133
Kaart van Europa Quiz0-4,936.514
12 Maanden in 15 Seconden0-3,8780.553
Hoofdsteden van Europa0-4,7542.696
Hoofdsteden van Azië0-4,437.466
Hoofdsteden van Noord-Amerika0-4,505.495
Hoofdsteden van Zuid-Amerika0-4,857.851
Hoofdsteden van Afrika0-4,739.363
Landen van de wereld die eindigen op -ië0-4,675.549
Landen die eindigen op -land0-4,5922.054
Snel Rekenen - Verdubbel dat Getal0-3,909.855
12 x 12 Vermenigvuldigingstabel - Twee Minuten Sprint0-4,4210.109
Alle Intercity-stations van Nederland op een kaart0-4,574.907
Landen via Foto n°10-4,205.811
Landen het dichtst bij Nederland0-3,435.338
Landen van de Wereld met een Lege Kaart0-4,9517.640
Nederlandse Gemeenten0-4,9026.177
Vlaggen van de wereld0-4,8578.733
Landen die beginnen met A0-4,3816.948
Landen die beginnen met B0-3,7516.460
Landen die beginnen met C0-4,8613.616
Landen die beginnen met D0-3,7912.992
Landen die beginnen met E0-4,6711.113
Landen die beginnen met F0-4,5010.788
Landen die beginnen met G0-4,8811.448
Landen die beginnen met I0-4,809.806
Landen die beginnen met J0-4,149.656
Landen die beginnen met K0-4,8810.999
Landen die beginnen met L0-4,869.444
Landen die beginnen met M0-3,8610.440
Landen die beginnen met N0-4,2510.034
Landen die beginnen met O0-4,568.841
Landen die beginnen met P0-4,759.420
Landen die beginnen met R0-4,6410.137
Landen die beginnen met S0-4,8811.975
Landen die beginnen met T0-4,869.704
Landen die beginnen met V0-4,637.641
Landen die beginnen met Z0-4,639.558
Grootste plaatsen in Nederland binnen 20km0-4,436.842
Grootste plaatsen in Nederland binnen 10km0-4,504.155
Landen het dichtst bij België0-4,807.507
50 Meest voorkomende Nederlandstalige woorden0-4,503.714
Vlaams-Brabantse Gemeenten op de Kaart0-4,504.016
Organen van het Menselijk Lichaam0-4,5010.646
Amerikaanse Staten Quiz0-4,66104.171
Snel typen van A naar Z0-4,7976.957
Willekeurige Hoofdstad naar Land0-4,8913.805
Planeten Quiz0-4,8010.572
Willekeurig Land naar Hoofdstad0-5,005.969
Periodiek Systeem Quiz0-4,8116.211
Vlaggen van Europa0-4,5728.985
Landen van Europa0-4,98104.172
Grootste steden van Europa met Kaart0-4,444.232
Snel typen van 1 tot 1000-4,6412.448
Meest westelijke landen van Europa0-4,824.106
Meest oostelijke landen van Europa0-4,403.320
Griekse Alfabet0-4,708.598
Landen via emoji's0-4,7316.298
Willekeurige landen op de wereldkaart0-4,8151.350
Noem een ​​Nederlandse stad A-Z0-2,228.161
Kaart van Afrika Quiz0-4,763.294
Kaart van Zuid-Amerika Quiz0-4,764.320
Kaart van het Midden-Oosten Quiz0-4,643.082
Kaart van Azië Quiz0-4,932.834
Kaart van Oceanië Quiz0-4,763.274
Kleinste Landen door Bevolking en Oppervlakte0-4,643.266
Landen via Vorm0-4,455.707
Noem een Hoofdstad A-Z0-4,677.177
Grootste steden van Nederland op de kaart0-3,856.384
Europese Steden Kaart Quiz0-5,006.153
Vlaggen van het Midden Oosten0-4,503.351
Vlaggen Emoji Quiz0-4,862.990
Vlaggen van de Middellandse Zeelanden0-5,003.206
Landen die Eindigen op -ije0-5,003.547
Taalnamen in de Taal Quiz0-5,003.746
Kleuren in Andere Talen Quiz0-4,803.473
Landen van Europa op een Lege Kaart0-4,677.036
Tel Tot 10 In Verschillende Talen0-4,136.143
Landen van de Wereld in 1914 met een Kaart0-4,783.172
Amerikaanse Staten op een Lege Kaart0-4,887.819
Landen van Afrika op een Lege Kaart0-5,004.933
Landen van Azië met een Lege Kaart0-4,753.667
Landen in willekeurige gebieden op de wereldkaart0-5,006.306
Willekeurige hoofdsteden op een wereldkaart0-5,003.509
Willekeurige Amerikaanse landen op een kaart0-4,923.226
Willekeurige Afrikaanse landen op een kaart0-4,584.475
Willekeurige Aziatische landen op een kaart0-4,924.065
Willekeurige Europese landen op een kaart0-4,949.577
Willekeurige Amerikaanse staten op een kaart0-4,606.232
Wereldkaart met willekeurig samengevoegde landen0-4,1311.355
Europese landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,564.532
Aziatische landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,562.827
Afrikaanse landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,783.044
Landen in willekeurige volgorde op een wereldkaart0-4,8913.365
EU Landen Quiz0-4,754.252
Vlaggen van Oceanië0-5,004.355
Landen via Officiële Taal0-4,432.932
Europese Landen in hun Eigen Taal0-4,913.622
De Zeven Continenten Quiz0-4,8010.507
Verdeelde Hoofdsteden Puzzel0-4,364.110
Geografie - Tegelselectie Quiz0-4,785.328
Willekeurige Landen op een Wereldkaart zonder Grenzen0-4,705.204
Megasteden op de Wereldkaart0-5,003.582
Top 100 Meest bekeken Wikipedia-artikelen0-4,563.590
Meest gezochte landen op Wikipedia0-4,785.041
Meest gezochte steden op Wikipedia0-4,333.172
Politieke Partijen in de Tweede Kamer Quiz0-4,204.028
Grootste Landen naar Oppervlakte0-4,608.934
Gepixeleerde Wereldkaart0-4,766.289
Europese Landen naar Inwoners0-4,676.922
Top 5 Landen met de Meeste Inwoners per Halfrond0-4,503.078
Eilandlanden Quiz0-5,006.425
Landen van de Wereld in 19450-5,004.167
Landen in willekeurige ringen op de wereldkaart0-5,005.270
100 Grootste Steden op een Kaart0-5,003.754
NAVO Spellingsalfabet0-4,6716.736
Landen van het Midden-Oosten op een Lege Kaart0-4,923.193
Meest Gesproken Talen Quiz0-4,503.127
Kaart van Europa door Vlaggen0-5,004.291
Vlaggen met het Meeste Zwart0-5,003.400
Vlaggen met het Meeste Wit0-4,633.968
Kaart van Nederland Quiz0-5,004.651
10 Grootste en Kleinste Landen van Europa0-4,648.070
Kaart van Europa met willekeurig gecombineerde landen0-4,658.989
Landen in Afrika0-4,6445.773
Landen in Azië0-4,6732.345
Landen in Oceanië0-4,8821.116
Landen in Noord-Amerika0-4,8625.014
Landen in Zuid-Amerika0-4,5819.787
Waddeneilanden op een Kaart0-4,833.073
Noem een Belgische stad A-Z0-4,443.321
Hoofdsteden van de Provincies van Nederland0-4,893.059
Landen met de Meeste Inwoners0-5,004.685
Navo Lidstaten0-4,644.755
15 Grootste Steden van België op een Kaart0-4,859.560
Wereldkaart zonder 20 willekeurige landen0-4,68139.593
Vlaggen van Afrika0-4,806.064
Vlaggen van Azië0-4,865.896
Vlaggen van Noord- en Zuid-Amerika0-4,775.618
De 21 Bekendste Hoofdsteden van de Wereld0-3,463.278
Willekeurige landen via grenzen0-4,603.523
Top 5 Landen met de Meeste Inwoners per Continent0-4,533.957
Kaart van West-Afrika Quiz0-5,002.944
Landen met een Andere Engelse Naam0-4,402.992
Landen met Dezelfde Engelse Naam0-4,884.054
Duitsland Trivia Quiz0-5,003.466
Provincies van België met kaart0-5,004.093
Winnaars van de UEFA Champions League0-0,004.394
Nederland Trivia Quiz0-5,009.503
België Trivia Quiz0-4,604.793
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal Gastlanden0-4,132.925
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal Top 40-4,438.528
Kleur de Vlag Puzzel #10-4,4010.355
Kleur de Vlag Puzzel #20-4,339.432
Presidenten van de Verenigde Staten0-5,008.018
"Stan" Landkaart Quiz0-4,627.077
Moderne landen van het Nederlandse rijk op een kaart0-4,562.913
Franse steden met kaart0-5,004.337
Italiaanse steden met kaart0-4,862.977
Vlaggen - Meerkeuze0-4,883.003
20 Willekeurige Punten op een Grensloze Wereldkaart0-4,1642.097
Vlaggen van Europa met Fouten0-4,294.910
Landen in zeshoeken op de wereldkaart0-4,759.517
Landen in willekeurige zeshoeken op de wereldkaart0-5,007.260
Zoek Het Geheime Land Met Kleurenhints #10-4,2017.502
Alle hoofdsteden van Nederland op een kaart0-5,002.865
Alle Vlag-Vormen van Landen van de Wereld0-4,762.947
Willekeurige Europese Vlag naar Land0-4,906.314
Willekeurige Vlag naar Land0-4,7310.352
Bekende Geografie op een Kaart0-4,703.942
Noem een Land A-Z0-4,7310.741
Door Elkaar Gehusselde Letters - Landen0-4,839.245
Zoek het Geheime Land met Kleurenhints - Random!0-4,3543.143
Op Muizenjacht: Random Landen 2: Muizenstorm!0-4,643.963
Op Muizenjacht: Random Landen!0-3,634.747
Raad de Landen die Worden Getekend0-4,204.118
Raad de Europese Landen die Worden Getekend0-4,928.259
Verdeelde Landen Puzzel0-4,794.385
Denk Snel - de Volgende Letter0-5,007.096
Categorieëneliminatie #1 - Landen0-5,005.152
Klik op een Geldig Land - A-Z0-4,4316.828
Willekeurige Landvormen0-0,003.435
Willekeurige Europese Hoofdsteden op de Kaart0-5,003.237
Getallen van Pi0-4,137.011
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal: Ranglijst Aller Tijden0-4,803.587
Klik op het Goede Continent0-4,883.572
Vissen naar Landvormen0-0,005.002
Gestoorde Klik Quiz0-0,002.832
Kaart van Europa - Puzzel0-4,795.475
Wereldkaart - Puzzel0-4,864.157
Landen van Europa - Sprint van Één Minuut0-4,603.937
Europese Landen - Typ de Eerste Letter0-4,863.212