Rozpoznaj zagraniczną piosenkę po polsku #5

do każdego tekstu przetłumaczonego na język polski ( google tlumacz) dopasuj artystę oraz tytuł piosenki
Quiz wykonany przez djariczek
Oceń:
Ostatnio zaktualizowany: 20 styczeń, 2020
Jeszcze nie spróbowałeś rozwiązać tego quizu.
Po raz pierwszy przesłany20 styczeń, 2020
Razy rozwiązany117
Średni wynik37,5%
Zgłoś quizZgłoś
11:00
Enter answer here
0
 / 16 odgadnięto
Quiz jest zapauzowany. Zostały ci jeszcze .
Punktacja
Twój wynik to / = %
Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
Średni wynik to
Twój rekordowy wynik to
Twój najszybszy czas to
Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk ...
Tekst przetłumaczony na polski (Part 5)
Artysta
Tytuł utworu
Po prostu uderzaj, uderzaj, uderzaj, uderzaj... Nikt nie chce zostać pokonany Pokazując jak zabawna i silna jest twoja walka. Nie ma znaczenia, kto jest zły, a kto dobry. Po prostu walnij to, walnij to Po prostu walnij to, walnij to
Artysta
Michael Jackson
Tytuł
Beat It
Nie daj się nabrać na skały, które mam. Wciąż jestem, wciąż jestem Jenny z bloku. Kiedyś miałem trochę, teraz mam dużo Nieważne dokąd pójdę, wiem skąd pochodzę (z Bronksu!).
Artysta
Jennifer Lopez
Tytuł
Jenny from the Block
Jeśli się zgubisz, możesz szukać i znajdziesz mnie. Czas po czasie Jeśli upadniesz, złapię cię, będę czekał Czas po czasie Jeśli się zgubisz, możesz szukać i znajdziesz mnie Czas po czasie Jeśli upadniesz, złapię cię, będę czekał Czas po czasie
Artysta
Cyndi Lauper
Tytuł
Time After Time
Powiedz mi, dlaczego jesteśmy tacy ślepi, żeby zobaczyć. Że to ten, którego skrzywdziliśmy, to ty i ja. Spędzili większość swojego życia, żyjąc w raju gangsterów. Spędzili większość swojego życia, żyjąc w raju gangsterów.
Artysta
Coolio ft. L.V.
Tytuł
Gangsta's Paradise
Nikt, nikt, nikt Może przeszkadzać w tym, co czuję. Nikt, nikt, nikt Może przeszkodzić w tym, co do ciebie czuję, ciebie, ciebie... Może przeszkodzić w tym, co do ciebie czuję.
Artysta
Alicia Keys
Tytuł
No One
To jest moje życie. To teraz albo nigdy Nie zamierzam żyć wiecznie. Chcę tylko żyć póki żyję. Moje serce jest jak otwarta autostrada Jak powiedział Frankie Zrobiłem to po swojemu. Chcę tylko żyć póki żyję. To jest moje życie.
Artysta
Bon Jovi
Tytuł
It's My Life
A wszystkie drogi, którymi musimy iść, są kręte. A wszystkie światła, które nas tam prowadzą, są oślepiające. Jest wiele rzeczy, które ja Chciałbym ci powiedzieć, ale nie wiem jak Bo może to ty będziesz tym, który mnie uratuje. I w końcu jesteś moim cudem. Powiedziałem, że może to ty będziesz tym, który mnie uratuje. I w końcu jesteś moim cudem.
Artysta
Oasis
Tytuł
Wonderwall
Obudzić się Chwyć za pędzel i nałóż trochę (makijażu) Ukryć blizny, aby zatrzeć (wstrząsnąć) Dlaczego zostawiłeś klucze na stole? Chciałeś... Dlaczego zostawiłeś klucze na stole? Chciałeś... Chyba nie ufasz W, moim, samobójczym samobójstwie Ja, płaczę, gdy aniołowie zasługują na to, by umrzeć.
Artysta
System Of A Down
Tytuł
Chop Suey
Nie ma jeszcze komentarzy