thumbnail

Poczet prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej

Poczet prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej według okresu urzędowania. Chronologicznie.
Quiz wykonany przez Fanka
Oceń:
Ostatnio zaktualizowany: 1 lipiec, 2020
Jeszcze nie spróbowałeś rozwiązać tego quizu.
Po raz pierwszy przesłany1 lipiec, 2020
Razy rozwiązany83
Średni wynik80,0%
Zgłoś quizZgłoś
4:00
Wpisz odpowiedź tutaj
0
 / 10 odgadnięto
Quiz jest zapauzowany. Zostały ci jeszcze .
Punktacja
Twój wynik to / = %
Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
Średni wynik to
Twój rekordowy wynik to
Twój najszybszy czas to
Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk ...
okres urzędowania
imię i nazwisko
11 grudnia 1922r.-16 grudnia 1922r.
Gabriel Narutowicz
20 grudnia 1922r.- 15 maja 1926r.
Stanisław Wojciechowski
4 czerwca 1926r.- 30 września 1939r.
Ignacy Mościcki
5 lutego 1947r.- 20 listopada 1952r.
Bolesław Bierut
1 grudnia 1989r.- 22 grudnia 1990r.
Wojciech Jaruzelski
22 grudnia 1990r.- 22 grudnia 1995r.
Lech Wałęsa
od 23 grudnia 1995r.- do 23 grudnia 2005r.
Aleksander Kwaśniewski
23 grudnia 2005r.- 10 kwietnia 2010r.
Lech Kaczyński
6 sierpnia 2010r.- 6 sierpnia 2015r.
Bronisław Komorowski
6 sierpnia 2015r.- nadal
Andrzej Duda
Nie ma jeszcze komentarzy