thumbnail

Josh Brolin - filmy

Twoim zadaniem będzie wymienienie filmów, w których znaczącą rolę odgrywał Josh Brolin.
Będziesz musiał posłużyć się krótką, choć dosyć szczegółową charakterystyką.
Jako dodatkowe ułatwienie będzie mógł Ci posłużyć rok wydania produkcji.
Będziesz miał również danego aktora/aktorkę, którzy występowali w danym filmie wraz z nim.
Quiz wykonany przez MrLostAgent
Oceń:
Ostatnio zaktualizowany: 26 kwiecień, 2020
Po raz pierwszy przesłany25 kwiecień, 2020
Razy rozwiązany16
Średni wynik21,4%
Zgłoś quizZgłoś
5:00
Enter answer here
0
 / 28 odgadnięto
Quiz jest zapauzowany. Zostały ci jeszcze .
Punktacja
Twój wynik to / = %
Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
Średni wynik to
Twój rekordowy wynik to
Twój najszybszy czas to
Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk ...
Charakterystyka
Rok
Współaktor
Film
Młody książę wraz z rodziną przybywa na wrogą im planetę, aby stać się właścicielami najcenniejszej substancji świata, umożliwiającej przedłużyć ludzkie życie i odbywać podróże międzygwiezdne.
2020
Timothee Chalamet
Diuna
Międzygalaktyczny, obłąkany tyran przybywa do naszej galaktyki, aby całkowicie ją sobie podporządkować. Jest właścicielem najpotężniejszej broni na świecie, i tylko grupa najsłynniejszych superbohaterów może go powstrzymać.
2018
Robert Downey Jr.
Avengers: Wojna bez granic
Łowca głów z przyszłości przybywa do obecnych czasów, aby dokonać zemsty na zabójcach. Jego droga krzyżuje się ze swawolnikiem-antybohaterem.
2018
Ryan Reynolds
Deadpool 2
Mieszkańcom niewielkiego miasteczka w Arizonie zagraża błyskawicznie rozprzestrzeniający się niebotyczny pożar. Grupa strażaków poświęca wszystko, żeby ocalić przed swoistą zagładą florę i fauny, jak i też życia wielu ludzi.
2017
Jeff Bridges
Tylko dla odważnych
Producent filmowy odkrywa tajemnice i bardzo ciekawe fakty na temat Hollywood, kiedy to on prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia gwiazdy swojego filmu o starożytnym Rzymie.
2016
George Clooney
Ave, Cezar!
Rok 1996; grupa himalaistów wspina się na najwyższy szczyt świata i walczy o przeżycie w drakońskich warunkach w czasie ogromnej śnieżycy. Śledzimy losy 8 wspinaczy, którzy walczą z kolejami losu i przezwyciężają własne słabości.
2015
Jason Clarke
Everest
Młoda agentka FBI włącza się do akcji, mającej na celu zlikwidowanie bossa kartelu narkotykowego. Zagłębiając się w kolejne fazy akcji, doznaje prawdziwego utrapienia i męki, kiedy to jej moralność będzie wystawiana na próbę.
2015
Benicio Del Toro
Sicario
Detektyw miasta o najgorszej reputacji na świecie jest poszukiwany przez swoją dawną miłość. Żądna zemsty kobieta, planuje zabić swojego dawnego kochanka, przy czym wplątuje go w niezwykle zawiłą intrygę.
2014
Mickey Rourke
Sin City: Damulka warta grzechu
W epoce hipsterów i równie dziwnych, innych osobistości - detektyw-narkoman usiłuje rozwiązać zagadkę zaginięcia swojej dawnej dziewczyny. Nękany przez negatywne doświadczenia i sadystycznego gliniarza-homoseksualistę, mimo wiecznego haju, niezmordowanie dąży do wypełnienia swojej misji.
2014
Joaquin Phoenix
Wada ukryta
Potentat i król narkotykowego i zbrojnego podziemia Los Angeles w latach 40. podporządkowuje sobie całe miasto. Nowo-utworzony tajny oddział nieskorumpowanych policjantów stara się obalić jego zbrodnicze imperium.
2013
Sean Penn
Gangster Squad. Pogromcy mafii
Nieznający własnych oprawców mężczyzna, zostaje wypuszczony z przymusowej niewoli po 20 latach izolacji. Pałając chęcią zemsty, postanawia dokonać samosądu i wymierzyć sprawiedliwość swoim oprawcom.
2013
Sharlto Copley
Oldboy. Zemsta jest cierpliwa
Recydywista, po ucieczce z więzienia, podporządkowuje sobie mieszkańców małego domku na przedmieściach - wdowę i jej młodego syna. Niespodziewanie rodzi się pomiędzy nimi wszystkimi nić porozumienia i sympatii.
2013
Kate Winslet
Długi, wrześniowy wieczór
Agenci z przyszłości zajmują się inter-galaktycznymi przestępcami na Ziemi. Jeden z nich musi cofnąć się do przeszłości, aby zacząć współpracować z młodszą wersją swojego partnera, aby powstrzymać szaleńca od katastrofy.
2012
Will Smith
Faceci w czerni 3
Postmodernistyczny, wyjęty spod prawa kowboj usiłuje powstrzymać szalonego buntownika przed odłączeniem Konfederackiego Południa od Uni. Nagrodą dla niego będzie upragniona wolność
2010
John Malkovich
Jonah Hex
Charakterystyka
Rok
Współaktor
Film
Kobieta, łaknąca romansu ze swoim szefem, który jednak nie zauważa jej starań, nieoczekiwanie dowiaduje się o zdradzie dokonanej przez jej męża. Zawiedziona kobieta, postanawia ofiarować swój los wróżce.
2010
Naomi Watts
Poznasz przystojnego bruneta
Młoda dziewczynka wynajmuje najbardziej nieustępliwego i najsłynniejszego szeryfa Dzikiego Zachodu, aby ten ruszył w pogoń za zabójcą ojca dziewczynki.
2010
Jeff Bridges
Prawdziwe męstwo
Młody makler jest w związku z córką legendarnego finansisty, który dopiero co wyszedł z więzienia za oszustwa. Młodzieniec zbliża się do nie w celach czysto-materialnych, jak i w celu powstrzymania nadchodzącego upadku rynku.
2010
Michael Douglas
Wall Street: Pieniądz nie śpi
Aktywista społeczny na rzecz praw homoseksualistów, nieoczekiwanie zasiada we władzach miejskich Kalifornii. Jego działania są niezwykle poważane i hucznie obwieszczane, co wywołuje niezadowolenie i furię polityka-homofoba.
2008
Sean Penn
Obywatel Milk
Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych prezydentów Stanów Zjednoczonych. Śledzimy jego losy od dzieciństwa, czasów nawrócenia, a ostatecznie obserwujemy jego decyzje, które miały kluczową kwestię dla historii całego świata.
2008
James Cromwell
W.
Afroamerykańskiemu gangsterowi, swoją cierpliwością, wyrachowaniem i sprytem, udało się wypracować narkotykowe imperium, na które zapracowywał się całe życie. Nieustępliwy i nieprzekupny detektyw dąży do obalenia jego rządów.
2007
Russell Crowe
American gangster
Myśliwy staje się ofiarą psychopatycznego mordercy, kiedy to ten odnajduje podczas polowania ciało z walizką, która miała w sobie pokaźną ilość gotówki. Bohater nie jest świadom tego, iż kroczy za nim śmierć w ludzkiej postaci.
2007
Javier Bardem
To nie jest kraj dla starych ludzi
Losy małżeństwa lekarzy i tancerki z klubu ze striptizem z karabinem zamiast nogi łączą się, kiedy to na świecie wybucha epidemia zombie.
2007
Bruce Willis
Grindhouse: Planet Terror
Emerytowany śledczy, weteran wojenny, rozpoczyna śledztwo, w którym zamierza odkryć prawdę na temat swojego syna, żołnierza. Kiedy wojsko prezentuje sprawę tak, iż ten zdezerterował, to śledztwo jaśnie głosi to, iż został on zamordowany.
2007
Tommy Lee Jones
W dolinie Elah
Nurkowie, chcący dorobić się pieniędzy, stają przed dylematem. Dwóch samców alfa kłóci się o co, w jaki sposób wziąć się za okradzenie zatopionego statku wypełnionego narkotykami.
2005
Paul Walker
Błękitna głębia
Z prostej rozmowy czwórki ludzi w kawiarni, wynika konwersacja, w której przedstawiają oni różnice między komedią, tragedią. Zgromadzeni wśród nich scenarzyści, tworzą postać kobiety, której losy będą przedstawione w sposób zależny od jednego z dwóch twórców.
2004
Will Ferrell
Melinda i Melinda
Arogancki i wywyższający się wobec swoich pracowników naukowiec, postanawia wypróbować na sobie specyfik, który powinien zrobić z niego osobę niewidzialną. Wraz z nowym wyglądem, zaczyna on nabierać jeszcze większej arogancji, siły i chęci niesienia terroru.
2000
Kevin Bacon
Człowiek widmo
Młody student podejmuje pracę dorywczą jako strażnik kostnicy w czasie nocnej zmiany. Niespodziewanie, w kostnicy zaczyna dochodzić do serii morderstw, a głównym podejrzanym staje się nowo-zatrudniony strażnik
1997
Ewan McGregor
Nocna straż
Grupa dzieciaków drogą, współpracy i wzajemnej ,integracji poszukuje skarbu legendarnego pirata z mapy, którą znaleźli w obrazie. Nie wiedzą jednak, że na ten sam skarb ma ochotę zła do szpiku kości rodzina mafijna.
1985
Sean Astin
Goonies
Nie ma jeszcze komentarzy