thumbnail

Gry akcji

Wpisujesz nazwy gier po opisach
Quiz wykonany przez Kazik213769
Oceń:
Ostatnio zaktualizowany: 5 czerwiec, 2022
Jeszcze nie spróbowałeś rozwiązać tego quizu.
Po raz pierwszy przesłany5 czerwiec, 2022
Razy rozwiązany106
Średni wynik57,1%
Zgłoś quizZgłoś
10:00
Wpisz odpowiedź tutaj
0
 / 7 odgadnięto
Quiz jest zapauzowany. Zostały ci jeszcze .
Punktacja
Twój wynik to / = %
Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
Średni wynik to
Twój rekordowy wynik to
Twój najszybszy czas to
Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk ...
Opis
Odpowiedź
W tej grze musisz przetrwać jak najdłużej i wydostać się w miejscach ekstrakcji. Podczas misji zbierasz rzeczy z którymi wychodzisz w wcześniej wymienionych punktach ekstrakcji. Gdy zginiesz tracisz wszystko. Ta gra postawiła na maksymalny realizm, czyli nie wiesz ile aktualnie masz naboi w magazynku. Występuje ona tylko na PC
Escape from Tarkov
Jest to bardzo popularna seria gier. Jedną częścią z tej serii jest World at War. Następna cała seria części była bardzo popularna na skalę światową. Nazywa się ona Modern Warfare i są 3 części oryginalne z 2007, 2009 i 2011 roku.
Call of Duty
Jest to także popularna seria gier tak jak poprzednia odpowiedź. Bardzo popularna jest część 3 i 4. Część 3 jest z 2011 roku, a 4 jest z 2013 roku. Na końcu 4 mieliśmy do wybory poświęcić 3 przyjaciół, gdzie mieliśmy z nimi wszystkimi doczynienia przez prawie całą grę.
Battlefield
Teraz czas na grę, którą na pewno każdy zna. Jest to gra która nikomu się nie znudzi. Jest tak popularna, że nadal bardzo dużo ludzi gra w Online, ale i także zmodowanego klienta FiveM. Umożliwia nam on granie z graczami i odgrywanie ról. Jest to lepsze rozwiązanie niż bycie wysadzanym przez latające motory.
Grand Theft Auto
Kolejna bardzo znana gra od studia, które stworzyło grę z poprzedniej odpowiedzi. Opowiada o kowboju które miał bardzo trudne życie. Począwszy od śmiertelnej choroby, która w ostateczności naszego bohatera osłabiła i uśmierciła, a kończąc o zdrajcach w obozie.
Red Dead Redemption
Jest to gra opowiadająca o modernistycznej wojnie na wyspie. Najlepszy w tej grze jest multiplayer, który podczas grania i komunikowania się z sojusznikami z tej samej strony urozmaica grę do takiego stopnia, że ta gra staję siębardzo przyjemna i realistyczna.
Arma
Najlepsza seria francuskiego studia, która liczy aktualnie 12 głównych części. Opowiada ona o kredzie ukrytych zabójców, którzy próbują wykonać swój cel.
Assassin’s Creed
+1
Poziom 25
6 cze, 2022
Super quiz, oby tak dalej!