thumbnail

Popularne seriale Netflix

Odgadnij tytuł serialu na podstawie opisu podanego obok.
Quiz wykonany przez Hiacynta
Oceń:
Ostatnio zaktualizowany: 26 lipiec, 2022
Po raz pierwszy przesłany26 lipiec, 2022
Razy rozwiązany287
Średni wynik53,3%
Zgłoś quizZgłoś
8:00
Wpisz odpowiedź tutaj
0
 / 15 odgadnięto
Quiz jest zapauzowany. Zostały ci jeszcze .
Punktacja
Twój wynik to / = %
Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
Średni wynik to
Twój rekordowy wynik to
Twój najszybszy czas to
Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk ...
 
Odpowiedź
Władca Piekieł, którego nudzi już dotychczasowe życie, porzuca swoją funkcję i przenosi się do Los Angeles, gdzie zostaje właścicielem luksusowego klubu nocnego.
Lucyfer
Historia grupy nastolatków, zaczynająca się od śmierci rudego licealisty. W tytułowym
miasteczku dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy, min. Sugarman, Gryfy i Gargulce,
Riverdale
Pewien chłopak wraz ze swoim śmiesznym przyjacielem wybierają się nocą do lasu w poszukiwaniu zwłok. Podczas tej przygody zostaje pogryziony przez dzikie zwierzę, dzięki czemu otrzymuje nadprzyrodzone zdolności i zostaje gwiazdą sportu. Jednak jego życie mocno się komplikuje.
Teen Wolf
Wiecznie zamyślona i nerwowa piętnastolatka często czuje się bardziej dojrzała niż jej seksowna i dynamiczna mama. Po latach ciągłego uciekania matka trafia wraz z córką i synkiem do malowniczej Nowej Anglii. Dziewczyna nawiązuje nowe przyjaźnie, romanse, a także odkrywa tajemnice swojej matki.
Ginny&Georgia
Posądzony o zabójstwo własnej siostry chłopak, z całych sił koncentruje się na dowiedzeniu swojej niewinności, a także odnalezieniu prawdziwego zabójcy.
Kto zabił Sarę
W małym miasteczku znika chłopiec. Wkrótce grupa przyjaciół poszukujących zaginionego odkrywa tajemnice sekretnych eksperymentów, przerażających sił nadprzyrodzonych oraz małej dziwnej dziewczynki.
Stranger Things
Błyskotliwy menager księgarni poznaje młodą aspirującą pisarkę. Posługując się mediami społecznościowymi, mężczyzna zdobywa liczne informacje na temat dziewczyny. Z czasem jego niewinne zauroczenie przeradza się w prawdziwą obsesję.
Ty
Oparty na bestsellerowej powieści Julii Quinn. Mądra, feministyczna historia miłosna, tocząca się w czasach brytyjskiej regencji, opowiedziana z perspektywy potężnej brytyjskiej rodziny. Ujawnia pełne blasku, bogactwa, bólu, radości, a także często samotności, życie członków londyńskich wyższych sfer.
Bridgertonowie
 
Odpowiedź
Amerykański serial ukazujący codzienność osadzonych w więzieniu kobiet.
Orange Is The New Black
Hiszpański hit Netflixa. Grupa bandytów barykaduje się z zakładnikami i realizuje misterny plan nad którym czuwa pewien geniusz w okularach.
Dom z papieru
Ta antologia science fiction obejmuje wizje bliskiej przyszłości, w której mroczna strona ludzkiej natury wypacza największe technologiczne wynalazki.
Black Mirror
Serial o prawiczku udzielającym porad seksualnych swoim kolegom
Sex Education
Pewna osierocona dziewczynka trafia pod opiekę starej panny i jej małomównego brata.
Ania, nie Anna
Grupa ludzi skuszonych ofertą łatwych pieniędzy postanawia wziąć udział w pewnej tajemniczej, i jak później się okazuje - bardzo niebezpiecznej grze.
Squid Game
Młoda kobieta w środku nocy ucieka ze swoją małą córeczką od brutalnego
partnera. Szybko okazuje się jednak, że nie może liczyć na swoją rodzinę i przyjaciół. Zwraca się do opieki społecznej, która również nie bardzo chce jej pomóc. W końcu udaje jej się podjąć pracę sprzątaczki i robi wszystko co w jej mocy, by zapewnić lepszy byt swojemu dziecku.
Sprzątaczka
Nie ma jeszcze komentarzy