Meer Suggesties

Filter
Willekeurig
QuizPuntenBesteBeoordelingKeren
gedaan
Landen van de Wereld0-4,98517.821
Nederlandse minister-presidenten0-4,203.271
De 20 Beroemdste Landen van de Wereld0-4,0022.619
Provincies van Nederland0-5,0018.127
Hoofdsteden van de Europese Unie0-4,2513.892
Romeinse Cijfers Decoderen0-5,004.279
Hoofdsteden van de wereld0-4,8433.411
Landen via Eerste Twee Letters in 90 Seconden0-4,6486.309
Kaart van Europa Quiz0-4,936.536
12 Maanden in 15 Seconden0-3,8780.721
Hoofdsteden van Europa0-4,7542.808
Hoofdsteden van Azië0-4,437.557
Hoofdsteden van Noord-Amerika0-4,505.530
Hoofdsteden van Zuid-Amerika0-4,857.892
Hoofdsteden van Afrika0-4,739.387
Landen van de wereld die eindigen op -ië0-4,675.557
Landen die eindigen op -land0-4,5922.090
Snel Rekenen - Verdubbel dat Getal0-3,909.871
12 x 12 Vermenigvuldigingstabel - Twee Minuten Sprint0-4,4210.127
Alle Intercity-stations van Nederland op een kaart0-4,574.920
Landen via Foto n°10-4,205.819
Landen het dichtst bij Nederland0-3,435.351
Landen van de Wereld met een Lege Kaart0-4,9517.705
Nederlandse Gemeenten0-4,9026.259
Vlaggen van de wereld0-4,8579.103
Landen die beginnen met A0-4,3817.004
Landen die beginnen met B0-3,7516.503
Landen die beginnen met C0-4,8613.660
Landen die beginnen met D0-3,7913.036
Landen die beginnen met E0-4,6711.166
Landen die beginnen met F0-4,5010.824
Landen die beginnen met G0-4,8811.494
Landen die beginnen met I0-4,809.852
Landen die beginnen met J0-4,149.685
Landen die beginnen met K0-4,8811.038
Landen die beginnen met L0-4,869.474
Landen die beginnen met M0-3,8610.471
Landen die beginnen met N0-4,2510.071
Landen die beginnen met O0-4,568.871
Landen die beginnen met P0-4,759.469
Landen die beginnen met R0-4,6410.291
Landen die beginnen met S0-4,8812.030
Landen die beginnen met T0-4,869.794
Landen die beginnen met V0-4,637.674
Landen die beginnen met Z0-4,639.620
Grootste plaatsen in Nederland binnen 20km0-4,436.861
Grootste plaatsen in Nederland binnen 10km0-4,504.166
Landen het dichtst bij België0-4,807.519
50 Meest voorkomende Nederlandstalige woorden0-4,503.729
Vlaams-Brabantse Gemeenten op de Kaart0-4,504.021
Organen van het Menselijk Lichaam0-4,5010.685
Amerikaanse Staten Quiz0-4,66104.676
Snel typen van A naar Z0-4,7977.148
Willekeurige Hoofdstad naar Land0-4,8913.863
Planeten Quiz0-4,8010.613
Willekeurig Land naar Hoofdstad0-5,005.993
Periodiek Systeem Quiz0-4,8116.244
Vlaggen van Europa0-4,5729.078
Landen van Europa0-4,98104.475
Grootste steden van Europa met Kaart0-4,444.239
Snel typen van 1 tot 1000-4,6412.463
Meest westelijke landen van Europa0-4,824.120
Meest oostelijke landen van Europa0-4,403.328
Griekse Alfabet0-4,708.607
Landen via emoji's0-4,7316.345
Willekeurige landen op de wereldkaart0-4,8151.485
Noem een ​​Nederlandse stad A-Z0-2,228.225
Kaart van Afrika Quiz0-4,763.296
Kaart van Zuid-Amerika Quiz0-4,764.329
Kaart van het Midden-Oosten Quiz0-4,643.085
Kaart van Azië Quiz0-4,932.837
Kaart van Oceanië Quiz0-4,763.281
Kleinste Landen door Bevolking en Oppervlakte0-4,643.276
Landen via Vorm0-4,455.742
Noem een Hoofdstad A-Z0-4,677.201
Grootste steden van Nederland op de kaart0-3,856.403
Europese Steden Kaart Quiz0-5,006.166
Vlaggen van het Midden Oosten0-4,503.358
Vlaggen Emoji Quiz0-4,862.996
Vlaggen van de Middellandse Zeelanden0-5,003.245
Landen die Eindigen op -ije0-5,003.563
Taalnamen in de Taal Quiz0-5,003.756
Kleuren in Andere Talen Quiz0-4,803.484
Landen van Europa op een Lege Kaart0-4,677.047
Tel Tot 10 In Verschillende Talen0-4,136.162
Landen van de Wereld in 1914 met een Kaart0-4,783.185
Amerikaanse Staten op een Lege Kaart0-4,887.833
Landen van Afrika op een Lege Kaart0-5,004.945
Landen van Azië met een Lege Kaart0-4,753.676
Landen in willekeurige gebieden op de wereldkaart0-5,006.326
Willekeurige hoofdsteden op een wereldkaart0-5,003.510
Willekeurige Amerikaanse landen op een kaart0-4,923.237
Willekeurige Afrikaanse landen op een kaart0-4,584.483
Willekeurige Aziatische landen op een kaart0-4,924.078
Willekeurige Europese landen op een kaart0-4,949.608
Willekeurige Amerikaanse staten op een kaart0-4,606.280
Wereldkaart met willekeurig samengevoegde landen0-4,1311.378
Europese landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,564.634
Aziatische landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,562.833
Afrikaanse landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,783.053
Landen in willekeurige volgorde op een wereldkaart0-4,8913.407
EU Landen Quiz0-4,754.260
Vlaggen van Oceanië0-5,004.373
Landen via Officiële Taal0-4,432.937
Europese Landen in hun Eigen Taal0-4,913.632
De Zeven Continenten Quiz0-4,8010.528
Verdeelde Hoofdsteden Puzzel0-4,364.118
Geografie - Tegelselectie Quiz0-4,785.339
Willekeurige Landen op een Wereldkaart zonder Grenzen0-4,705.212
Megasteden op de Wereldkaart0-5,003.588
Top 100 Meest bekeken Wikipedia-artikelen0-4,563.600
Meest gezochte landen op Wikipedia0-4,785.048
Meest gezochte steden op Wikipedia0-4,333.176
Politieke Partijen in de Tweede Kamer Quiz0-4,204.034
Grootste Landen naar Oppervlakte0-4,608.949
Gepixeleerde Wereldkaart0-4,766.300
Europese Landen naar Inwoners0-4,676.931
Top 5 Landen met de Meeste Inwoners per Halfrond0-4,503.083
Eilandlanden Quiz0-5,006.447
Landen van de Wereld in 19450-5,004.182
Landen in willekeurige ringen op de wereldkaart0-5,005.288
100 Grootste Steden op een Kaart0-5,003.768
NAVO Spellingsalfabet0-4,6716.800
Landen van het Midden-Oosten op een Lege Kaart0-4,923.203
Meest Gesproken Talen Quiz0-4,503.144
Kaart van Europa door Vlaggen0-5,004.381
Vlaggen met het Meeste Zwart0-5,003.408
Vlaggen met het Meeste Wit0-4,633.983
Kaart van Nederland Quiz0-5,004.669
10 Grootste en Kleinste Landen van Europa0-4,648.087
Kaart van Europa met willekeurig gecombineerde landen0-4,659.010
Landen in Afrika0-4,6445.932
Landen in Azië0-4,6732.469
Landen in Oceanië0-4,8821.227
Landen in Noord-Amerika0-4,8625.097
Landen in Zuid-Amerika0-4,5819.838
Waddeneilanden op een Kaart0-4,833.078
Noem een Belgische stad A-Z0-4,443.328
Hoofdsteden van de Provincies van Nederland0-4,893.073
Landen met de Meeste Inwoners0-5,004.697
Navo Lidstaten0-4,644.771
15 Grootste Steden van België op een Kaart0-4,859.585
Wereldkaart zonder 20 willekeurige landen0-4,68140.521
Vlaggen van Afrika0-4,806.090
Vlaggen van Azië0-4,865.912
Vlaggen van Noord- en Zuid-Amerika0-4,775.634
De 21 Bekendste Hoofdsteden van de Wereld0-3,463.286
Willekeurige landen via grenzen0-4,603.530
Top 5 Landen met de Meeste Inwoners per Continent0-4,533.963
Kaart van West-Afrika Quiz0-5,002.953
Landen met een Andere Engelse Naam0-4,402.998
Landen met Dezelfde Engelse Naam0-4,884.062
Duitsland Trivia Quiz0-5,003.474
Europese Hoofdsteden op een Kaart0-5,002.807
Provincies van België met kaart0-5,004.102
Winnaars van de UEFA Champions League0-0,004.404
Nederland Trivia Quiz0-5,009.569
België Trivia Quiz0-4,604.824
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal Gastlanden0-4,132.930
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal Top 40-4,438.593
Kleur de Vlag Puzzel #10-4,4010.372
Kleur de Vlag Puzzel #20-4,339.463
Presidenten van de Verenigde Staten0-5,008.063
"Stan" Landkaart Quiz0-4,627.090
Moderne landen van het Nederlandse rijk op een kaart0-4,562.919
Franse steden met kaart0-5,004.356
Italiaanse steden met kaart0-4,862.989
Vlaggen - Meerkeuze0-4,883.016
20 Willekeurige Punten op een Grensloze Wereldkaart0-4,1642.139
Vlaggen van Europa met Fouten0-4,294.915
Landen in zeshoeken op de wereldkaart0-4,759.542
Landen in willekeurige zeshoeken op de wereldkaart0-5,007.269
Zoek Het Geheime Land Met Kleurenhints #10-4,2017.534
Alle hoofdsteden van Nederland op een kaart0-5,002.891
Alle Vlag-Vormen van Landen van de Wereld0-4,762.953
Willekeurige Europese Vlag naar Land0-4,906.331
Willekeurige Vlag naar Land0-4,7310.362
Bekende Geografie op een Kaart0-4,703.953
Noem een Land A-Z0-4,7310.779
Door Elkaar Gehusselde Letters - Landen0-4,839.268
Zoek het Geheime Land met Kleurenhints - Random!0-4,3543.232
Op Muizenjacht: Random Landen 2: Muizenstorm!0-4,643.968
Op Muizenjacht: Random Landen!0-3,634.752
Raad de Landen die Worden Getekend0-4,204.129
Raad de Europese Landen die Worden Getekend0-4,928.296
Verdeelde Landen Puzzel0-4,794.397
Denk Snel - de Volgende Letter0-5,007.120
Categorieëneliminatie #1 - Landen0-5,005.170
Klik op een Geldig Land - A-Z0-4,4316.863
Willekeurige Landvormen0-0,003.452
Willekeurige Europese Hoofdsteden op de Kaart0-5,003.255
Getallen van Pi0-4,137.033
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal: Ranglijst Aller Tijden0-4,803.602
Klik op het Goede Continent0-4,883.647
Vissen naar Landvormen0-0,005.020
Gestoorde Klik Quiz0-0,002.856
Kaart van Europa - Puzzel0-4,795.530
Wereldkaart - Puzzel0-4,864.227
Landen van Europa - Sprint van Één Minuut0-4,603.966
Europese Landen - Typ de Eerste Letter0-4,863.307