Meer Suggesties

Filter
Willekeurig
QuizPuntenBesteBeoordelingKeren
gedaan
Landen van de Wereld0-4,98516.063
Nederlandse minister-presidenten0-4,203.232
De 20 Beroemdste Landen van de Wereld0-4,0022.572
Belgische Koningen0-4,632.799
Provincies van Nederland0-5,0018.086
Hoofdsteden van de Europese Unie0-4,2513.824
Romeinse Cijfers Decoderen0-5,004.236
Hoofdsteden van de wereld0-4,8433.270
Landen via Eerste Twee Letters in 90 Seconden0-4,6486.099
Kaart van Europa Quiz0-4,936.514
12 Maanden in 15 Seconden0-3,8780.487
Hoofdsteden van Europa0-4,7542.673
Hoofdsteden van Azië0-4,437.461
Hoofdsteden van Noord-Amerika0-4,505.487
Hoofdsteden van Zuid-Amerika0-4,857.839
Hoofdsteden van Afrika0-4,739.361
Landen van de wereld die eindigen op -ië0-4,675.545
Landen die eindigen op -land0-4,5922.041
Snel Rekenen - Verdubbel dat Getal0-3,909.847
12 x 12 Vermenigvuldigingstabel - Twee Minuten Sprint0-4,4210.101
Alle Intercity-stations van Nederland op een kaart0-4,574.904
Landen via Foto n°10-4,205.809
Landen het dichtst bij Nederland0-3,435.332
Landen van de Wereld met een Lege Kaart0-4,9517.611
Nederlandse Gemeenten0-4,9026.140
Vlaggen van de wereld0-4,8578.650
Landen die beginnen met A0-4,3816.932
Landen die beginnen met B0-3,7516.440
Landen die beginnen met C0-4,8613.600
Landen die beginnen met D0-3,7912.982
Landen die beginnen met E0-4,6711.103
Landen die beginnen met F0-4,5010.776
Landen die beginnen met G0-4,8811.434
Landen die beginnen met I0-4,809.798
Landen die beginnen met J0-4,149.648
Landen die beginnen met K0-4,8810.988
Landen die beginnen met L0-4,869.428
Landen die beginnen met M0-3,8610.422
Landen die beginnen met N0-4,2510.011
Landen die beginnen met O0-4,568.820
Landen die beginnen met P0-4,759.402
Landen die beginnen met R0-4,6410.127
Landen die beginnen met S0-4,8811.963
Landen die beginnen met T0-4,869.662
Landen die beginnen met V0-4,637.635
Landen die beginnen met Z0-4,639.551
Grootste plaatsen in Nederland binnen 20km0-4,436.840
Grootste plaatsen in Nederland binnen 10km0-4,504.152
Landen het dichtst bij België0-4,807.497
50 Meest voorkomende Nederlandstalige woorden0-4,503.710
Vlaams-Brabantse Gemeenten op de Kaart0-4,504.014
Organen van het Menselijk Lichaam0-4,5010.637
Amerikaanse Staten Quiz0-4,66104.083
Snel typen van A naar Z0-4,7976.826
Willekeurige Hoofdstad naar Land0-4,8913.765
Planeten Quiz0-4,8010.559
Willekeurig Land naar Hoofdstad0-5,005.967
Periodiek Systeem Quiz0-4,8116.209
Vlaggen van Europa0-4,5728.934
Landen van Europa0-4,98103.997
Grootste steden van Europa met Kaart0-4,444.231
Snel typen van 1 tot 1000-4,6412.435
Meest westelijke landen van Europa0-4,824.106
Meest oostelijke landen van Europa0-4,403.318
Griekse Alfabet0-4,708.594
Landen via emoji's0-4,7316.284
Willekeurige landen op de wereldkaart0-4,8151.330
Noem een ​​Nederlandse stad A-Z0-2,228.134
Kaart van Afrika Quiz0-4,763.291
Kaart van Zuid-Amerika Quiz0-4,764.320
Kaart van het Midden-Oosten Quiz0-4,643.080
Kaart van Azië Quiz0-4,932.829
Kaart van Oceanië Quiz0-4,763.274
Kleinste Landen door Bevolking en Oppervlakte0-4,643.265
Landen via Vorm0-4,455.705
Noem een Hoofdstad A-Z0-4,677.168
Grootste steden van Nederland op de kaart0-3,856.379
Europese Steden Kaart Quiz0-5,006.150
Vlaggen van het Midden Oosten0-4,503.349
Vlaggen Emoji Quiz0-4,862.989
Vlaggen van de Middellandse Zeelanden0-5,003.204
Landen die Eindigen op -ije0-5,003.543
Taalnamen in de Taal Quiz0-5,003.740
Kleuren in Andere Talen Quiz0-4,803.458
Landen van Europa op een Lege Kaart0-4,677.031
Tel Tot 10 In Verschillende Talen0-4,136.128
Landen van de Wereld in 1914 met een Kaart0-4,783.169
Amerikaanse Staten op een Lege Kaart0-4,887.815
Landen van Afrika op een Lege Kaart0-5,004.928
Landen van Azië met een Lege Kaart0-4,753.665
Landen in willekeurige gebieden op de wereldkaart0-5,006.305
Willekeurige hoofdsteden op een wereldkaart0-5,003.507
Willekeurige Amerikaanse landen op een kaart0-4,923.222
Willekeurige Afrikaanse landen op een kaart0-4,584.475
Willekeurige Aziatische landen op een kaart0-4,924.059
Willekeurige Europese landen op een kaart0-4,949.571
Willekeurige Amerikaanse staten op een kaart0-4,606.224
Wereldkaart met willekeurig samengevoegde landen0-4,1311.341
Europese landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,564.530
Aziatische landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,562.820
Afrikaanse landen in willekeurige volgorde op een kaart0-4,783.039
Landen in willekeurige volgorde op een wereldkaart0-4,8913.359
EU Landen Quiz0-4,754.250
Vlaggen van Oceanië0-5,004.352
Landen via Officiële Taal0-4,432.929
Europese Landen in hun Eigen Taal0-4,913.620
De Zeven Continenten Quiz0-4,8010.499
Verdeelde Hoofdsteden Puzzel0-4,364.108
Geografie - Tegelselectie Quiz0-4,785.326
Willekeurige Landen op een Wereldkaart zonder Grenzen0-4,705.202
Megasteden op de Wereldkaart0-5,003.580
Top 100 Meest bekeken Wikipedia-artikelen0-4,563.589
Meest gezochte landen op Wikipedia0-4,785.039
Meest gezochte steden op Wikipedia0-4,333.169
Politieke Partijen in de Tweede Kamer Quiz0-4,204.025
Grootste Landen naar Oppervlakte0-4,608.930
Gepixeleerde Wereldkaart0-4,766.284
Europese Landen naar Inwoners0-4,676.917
Top 5 Landen met de Meeste Inwoners per Halfrond0-4,503.074
Eilandlanden Quiz0-5,006.413
Landen van de Wereld in 19450-5,004.163
Landen in willekeurige ringen op de wereldkaart0-5,005.266
100 Grootste Steden op een Kaart0-5,003.754
NAVO Spellingsalfabet0-4,6716.717
Landen van het Midden-Oosten op een Lege Kaart0-4,923.192
Meest Gesproken Talen Quiz0-4,503.125
Kaart van Europa door Vlaggen0-5,004.269
Vlaggen met het Meeste Zwart0-5,003.397
Vlaggen met het Meeste Wit0-4,633.966
Kaart van Nederland Quiz0-5,004.643
10 Grootste en Kleinste Landen van Europa0-4,648.066
Kaart van Europa met willekeurig gecombineerde landen0-4,658.987
Landen in Afrika0-4,6445.745
Landen in Azië0-4,6732.322
Landen in Oceanië0-4,8821.100
Landen in Noord-Amerika0-4,8624.979
Landen in Zuid-Amerika0-4,5819.754
Waddeneilanden op een Kaart0-4,833.071
Noem een Belgische stad A-Z0-4,443.319
Hoofdsteden van de Provincies van Nederland0-4,893.057
Landen met de Meeste Inwoners0-5,004.680
Navo Lidstaten0-4,644.745
15 Grootste Steden van België op een Kaart0-4,859.555
Wereldkaart zonder 20 willekeurige landen0-4,68139.458
Vlaggen van Afrika0-4,806.052
Vlaggen van Azië0-4,865.890
Vlaggen van Noord- en Zuid-Amerika0-4,775.608
De 21 Bekendste Hoofdsteden van de Wereld0-3,463.277
Willekeurige landen via grenzen0-4,603.523
Top 5 Landen met de Meeste Inwoners per Continent0-4,533.956
Kaart van West-Afrika Quiz0-5,002.944
Landen met een Andere Engelse Naam0-4,402.991
Landen met Dezelfde Engelse Naam0-4,884.049
Duitsland Trivia Quiz0-5,003.465
Provincies van België met kaart0-5,004.093
Winnaars van de UEFA Champions League0-0,004.392
Nederland Trivia Quiz0-5,009.476
België Trivia Quiz0-4,604.788
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal Gastlanden0-4,132.925
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal Top 40-4,438.501
Kleur de Vlag Puzzel #10-4,4010.349
Kleur de Vlag Puzzel #20-4,339.429
Presidenten van de Verenigde Staten0-5,008.011
"Stan" Landkaart Quiz0-4,627.076
Moderne landen van het Nederlandse rijk op een kaart0-4,562.911
Franse steden met kaart0-5,004.322
Italiaanse steden met kaart0-4,862.964
Vlaggen - Meerkeuze0-4,882.994
20 Willekeurige Punten op een Grensloze Wereldkaart0-4,1642.060
Vlaggen van Europa met Fouten0-4,294.905
Landen in zeshoeken op de wereldkaart0-4,759.505
Landen in willekeurige zeshoeken op de wereldkaart0-5,007.251
Zoek Het Geheime Land Met Kleurenhints #10-4,2017.497
Alle hoofdsteden van Nederland op een kaart0-5,002.853
Alle Vlag-Vormen van Landen van de Wereld0-4,762.946
Willekeurige Europese Vlag naar Land0-4,906.310
Willekeurige Vlag naar Land0-4,7310.346
Bekende Geografie op een Kaart0-4,703.941
Noem een Land A-Z0-4,7310.729
Door Elkaar Gehusselde Letters - Landen0-4,839.234
Zoek het Geheime Land met Kleurenhints - Random!0-4,3543.100
Op Muizenjacht: Random Landen 2: Muizenstorm!0-4,643.959
Op Muizenjacht: Random Landen!0-3,634.747
Raad de Landen die Worden Getekend0-4,204.118
Raad de Europese Landen die Worden Getekend0-4,928.254
Verdeelde Landen Puzzel0-4,794.384
Denk Snel - de Volgende Letter0-5,007.085
Categorieëneliminatie #1 - Landen0-5,005.149
Klik op een Geldig Land - A-Z0-4,4316.801
Willekeurige Landvormen0-0,003.435
Willekeurige Europese Hoofdsteden op de Kaart0-5,003.232
Getallen van Pi0-4,137.003
FIFA Wereldkampioenschap Voetbal: Ranglijst Aller Tijden0-4,803.582
Klik op het Goede Continent0-4,883.544
Vissen naar Landvormen0-0,005.002
Gestoorde Klik Quiz0-0,002.828
Kaart van Europa - Puzzel0-4,795.452
Wereldkaart - Puzzel0-4,864.154
Landen van Europa - Sprint van Één Minuut0-4,603.936
Europese Landen - Typ de Eerste Letter0-4,863.211