thumbnail

Trenerzy Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej (po 2000)

Wymień selekcjonerów reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn po roku 2000.
Quiz wykonany przez Savik
Oceń:
Ostatnio zaktualizowany: 29 marzec, 2022
Jeszcze nie spróbowałeś rozwiązać tego quizu.
Po raz pierwszy przesłany25 maj, 2019
Razy rozwiązany1 083
Średni wynik81,8%
Zgłoś quizZgłoś
5:30
Wprowadź odpowiedź tutaj:
0
 / 11 odgadnięto
Quiz jest zapauzowany. Zostały ci jeszcze .
Punktacja
Twój wynik to / = %
Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
Średni wynik to
Twój rekordowy wynik to
Twój najszybszy czas to
Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk ...
Początek
Koniec
Imię i Nazwisko
01.01.2000
21.06.2002
Jerzy Engel
07.07.2002
03.12.2002
Zbigniew Boniek
20.12.2002
10.07.2006
Paweł Janas
11.07.2006
17.09.2009
Leo Beenhakker
17.09.2009
29.10.2009
Stefan Majewski
29.10.2009
01.07.2012
Franciszek Smuda
10.07.2012
16.10.2013
Waldemar Fornalik
01.11.2013
31.07.2018
Adam Nawałka
01.08.2018
18.01.2021
Jerzy Brzęczek
21.01.2021
29.12.2021
Paulo Sousa
31.01.2022
-
Czesław Michniewicz
+2
Poziom 42
21 mar, 2021
Savik, można się z tobą jakoś skontaktować?
+1
Poziom 32
23 mar, 2021
Jasne :D Możesz napisać do mnie na Discordzie (Savik#3766)
+1
Poziom 42
23 mar, 2021
cudownie, zaprosiłem cię do znajomych :D