Wielki Quiz gier 2

Ogólnie to 1 quiz się dobrze przyjął więc robię 2 część. Gier jest 10 i każda jest z stron przeglądarkowych oraz ze steam itp. Do każdej z gry jest przypisany youtuber który ją często nagrywa.
Gry brane pod uwagę 2019-05-01
Gry z czasem są co raz trudniejsze
Każda gra jest w pełni dostępna.
Quiz wykonany przez Blokerek11
Oceń:
Ostatnio zaktualizowany: 2 maj, 2019
Jeszcze nie spróbowałeś rozwiązać tego quizu.
Po raz pierwszy przesłany2 maj, 2019
Razy rozwiązany2 999
Średni wynik50,0%
Ocena2,00
Zgłoś quizZgłoś
4:00
Enter answer here
0
 / 10 odgadnięto
Quiz jest zapauzowany. Zostały ci jeszcze .
Punktacja
Twój wynik to / = %
Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
Średni wynik to
Twój rekordowy wynik to
Twój najszybszy czas to
Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk ...
Opis
Gra
Jesteś pracownikiem nocnym w pizzeri z zabawkami. Twoim zadaniem jest nie zginąć oraz przetrwać gdy te zabawki a raczej animatroniki próbują dostać się do twojego pomieszczenia. Nagrywał ją eleven
Five Nights at Freddy's
Walczysz o top 1 serwera ulepszając postać oraz wykonując misję w karczmie. Kupujesz bronie oraz eliksiry i walczysz na arenie by być jeszcze lepszym. Ulepszaj gildię. Nagrywa ją Gimper.
Shakes and Fidget
Jesteś kotem który bardzo lubi łowić ryby. Łowisz je oraz sprzedajesz by zdobyć lepsze wędki oraz ulepszenia. Nagrywał ją mandzio.
Cat goes fishing
Ulepszasz swoją drużynę piłkarską kupując oraz trenując zawodników. Robisz drafty oraz otwierasz paczki. Grasz mecze i próbujesz zbudować jak najlepszą drużynę. Nagrywa ją Jcob
Fifa
Jesteś małym ludzikiem który gra w różne tryby gier. Gra jest podobna do minecrafta lecz różni się od niej wieloma rzeczami. W tej grze możesz robić wiele rzeczy. Nagrywał ją m.in gracek.
Roblox
Opis
Gra
Jeździsz samochodzikiem po różnych mapach próbując przejechać mapę w jak najszybszym czasie. Musisz zaliczyć wszystkie checkpointy by zaliczyć wyścig. Nagrywa ją hunter wraz z purpose.
Trackmania
Jesteś pracownikiem na granicy arstocki. Sprawdzasz paszporty karty oraz inne papiery osób które próbują przekroczyć granicę. Starasz się nie wpuszczać złych ludzi którzy mogą zniszczyć twój kraj. Możesz współpracować z ezikiem. Nagrywał ją mandzio.
Papers please
Coś typu igrzysk śmierci lecz każda z broni ma ,,tier'' im on wyższy tym broń lepsza. Wszyscy zaczynają w innym miejscu a z czasem dzięki gazu gracze muszą udać się do środka. Grał w nią na live sou shibo.
The culling
Realia wojny jako zwykły człowiek. Masz do wyboru kilka postaci i starasz się nimi przetrwać. Za dnia ulepszasz swój dom oraz budujesz nowe rzeczy a nocą wybierasz lokację do której chcesz się udać by zebrać z niej rzeczy. Nagrywał ją Rock
This war of mine
Prawdziwe oraz wymyślone reala 2 wojny światowej. Jest wiele modyfikacji m.in modernday. Wybierasz kraj i próbujesz podbić świat sam lub z sojuszem. Nagrywa ją Kałach.
Hearts of iron 4
+1
Poziom 42
21 sty, 2020
W ostatnim zalicz tez odpowiedź HOI4. Bo ja tak napisałem i przez to mi nie zaliczyło
+1
Poziom 27
23 mar, 2020
i jeszcze powinno być Hearts of Iron IV, bo mi to nie chciało zaliczyć
+1
Poziom 17
7 maj, 2022
Cieszę się, że w tym quizie pojawiła się Trackmania. Ta gra nie znajduje się w 100 najpopularniejszych gier, a jednak autor quizu ją uwzględnił. dobrze jest widzieć, że w quizie pojawia się gra, którą znasz, choć nie jest ona jedną z najpopularniejszych.