Gry Strategiczne cz2

Ignacy powiedział że jestem fanem Paradoxu, ponieważ w cz1 było dużo gier tego studia, to nie prawda fanem bym się nie nazwał, dlatego w tym quizie nie ma nawet 1 gry Paradoxu. A może jednak ;). I tak zadbałem o to aby quiz był trudny. Miłej zabawy czas 8 minut, ale za to że pytania nie są łatwe jest ich tylko 8. Po minucie na każde. Powodzenia :)
Quiz wykonany przez CaptHook
Oceń:
Ostatnio zaktualizowany: 4 maj, 2019
Jeszcze nie spróbowałeś rozwiązać tego quizu.
Po raz pierwszy przesłany3 maj, 2019
Razy rozwiązany111
Średni wynik25,0%
Zgłoś quizZgłoś
8:00
Enter answer here
0
 / 8 odgadnięto
Quiz jest zapauzowany. Zostały ci jeszcze .
Punktacja
Twój wynik to / = %
Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
Średni wynik to
Twój rekordowy wynik to
Twój najszybszy czas to
Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk ...
Pytania
Answer
Seria strategii ekonomicznych w których gracz wciela się w rolę władcy, na którego barkach spoczywa zadanie stworzenia dobrze prosperującej metropolii. Do 2019 roku stworzono aż 11 gier z tej serii. Ostatnia wyszła 16.04.2019 roku.
Anno
To gra, w której wcielasz się w operatora numeru ratunkowego i rozwiązujesz trudne zadania poprzez udzielanie instrukcji i zarządzanie jednostkami.
911 Operator
Strategia czasu rzeczywistego kładąca nacisk na taktykę i dowodzenie drużynami. Gra czerpie inspirację z historii średniowiecznej Europy i przedstawia dzieje oraz starcia czterech różnych ludów.
Ancestors Legacy
Gra strategiczna, w której zadaniem graczy jest stworzenie od podstaw pozaziemskiej kolonii. Zabawę rozpoczynamy od wyboru jednej z czterech dostępnych planet, na której następnie ląduje kilku pionierów. Pierwszym zadaniem, jakie zostaje przed nami postawione, jest skonstruowanie podstawowych obiektów zapewniających ludziom przetrwanie w nowym świecie. Gra została wydana przez Madruga Works 16.10.2015 roku.
Planetbase
Wyprodukowana przez Anisoptera Games. Gra poświęcona jest projektowaniu statków i eksploracji wszechświata. Gromadzisz w niej zasoby, rozwijasz i powiększasz swoją flotyllę oraz podbijasz swoją unikalną galaktykę.
Reassembly
Akcja rozpoczyna się w latach 80-tych ubiegłego wieku. Gracz wciela się w fana gier, który w garażu rodziców zakłada swoje pierwsze studio deweloperskie. Twórcy gry sami udostępnili ją na stronach z pirackim oprogramowaniem dodając do niej bardzo ciekawy błąd.
Game Dev Tycoon
Grę zaczynasz jako niewyróżniający się z tłumu syn wojownika, lecz gdy twoja wioska zostaje zaatakowana przez bezlitosnych bandytów, musisz użyć swego rozumu i zdolności by dowodzić własną armią. Akcja gry ma miejsce w barwnym i starannie zaprojektowanym świecie fantasy.
Braveland
Stworzona przez Mega Crit Games. Połączenie karcianki i roguelike tworzysz talie i przemierzasz losowo generowaną mapę pokonując przeciwników.
Slay the Spire
Nie ma jeszcze komentarzy