Rozpoznaj grę poprzez jej legendę.

Starałem się znaleźć coś ciekawego. Serdecznie pozdrawiam Ignacego z ekipą i rodzinką ;).
Quiz wykonany przez siemasiemanko
Oceń:
Ostatnio zaktualizowany: 6 maj, 2019
Po raz pierwszy przesłany6 maj, 2019
Razy rozwiązany240
Średni wynik44,4%
Zgłoś quizZgłoś
4:00
Odpowiedź
0
 / 9 odgadnięto
Quiz jest zapauzowany. Zostały ci jeszcze .
Punktacja
Twój wynik to / = %
Twój wynik jest taki sam lub lepszy od % uczestników testu także zdobyło 100%
Średni wynik to
Twój rekordowy wynik to
Twój najszybszy czas to
Przewiń w dół, aby zobaczyć odpowiedzi i więcej statystyk ...
Legenda
Gra
W pewnej grze można spotkać grupkę bawiących się dzieci. Można je spotkać od samego początku wybierając pewną rasę, ponieważ trafimy do miasta, w którym się one znajdują. O pewnej godzinie owe dzieci zmierzają w kierunku pewnego opuszczonego domku, stają nieruchomo i modlą się do nieznajomego bóstwa. W tle przygrywa mroczna muzyka...
World of Warcraft
Legenda o kaczce jest kultowa w społeczności tej gry. Tytułowa kaczka - taką nazwę nosił ten gracz - potrafił wejść do każdej poczekalni, nawet jeśli była ona zablokowana. Potrafił on też wejść do poczekalni ważnych meczy turniejowych, gdzie nikt nie jest w stanie tego zrobić.
CS:GO
Cały świat tej gry jest zafascynowany tajemniczym mieczem otoczonym ogniem. Znajduje się on obok wyspy, która dziś świeci pustkami i praktycznie nikogo tam nie spotkamy. Zagadkę Miecza Furii do dziś próbuje rozwiązać kilku śmiałków, jednak po wielu latach wiemy tylko, jak sprawić, by znikł on z ognistej wysepki.
Tibia
Codziennie na pewnej górze o godzinie 23:00 spotkać możemy ducha kobiety, który zniknie, gdy bliżej podejdziemy. Lewituje ona nad krwawym napisem "JOCK". W grze możemy jednak znaleźć odpowiedź na to zdarzenie. Kobieta, podczas spaceru ze swoim mężem spadła z klifu. Jednak niektórzy uważają, że mógł to nie być nieszczęśliwy wypadek, a zaplanowana zbrodnia.
Grand Theft Auto V
Po przejściu przez potężny mur orków w pewnej grze zauważyć możemy pustkę, miejsce, które wyglądało jak coś, czego twórcy chcieli, żebyśmy nie widzieli. Mur miaj symbolizować koniec otwartego świata, jednak po krótkich poszukiwaniach mogliśmy odnaleźć wiadomość na tablicy od Potężnego Krasnoluda z Kosmosu, który chciał nas poinformować o "ich" oszustwach i próbie zmanioulowania nami. Jego grób znaleźć można na jednym, z cmentarzy.
Gothic 2
Legenda
Gra
Cały świat zahuczał po powstaniu gry, przez którą powstało mnóstwo teorii spiskowych. Pojawiał się w niej między innymi Fioletowy Gość (ang. Purple Guy), który po czasie i wnioskach okazuje się być mordercą dzieci. Rozwiązań zagadek jak i teorii jest wiele.
Five Nights At Freddy's
W tej grze jest wiele teorii spiskowych dotyczących różnych postaci. Dla przykładu jeden ninja, który zawładnął mocą cieni otwierając przeklętą szkatułkę ponoć zaczynał z czasem coraz bardziej zmieniać się w cień. Aż w końcu - według teorii - stał się nim w całości. Oby dwie postacie możemy spotkać w grze, jedna słynie z cienistych klonów, druga zaś, z zaciemnienia całej mapy wrogim bohaterom, mocno ograniczając przy tym widoczność.
League of Legends
Pewnego razu jeden z graczy opublikował posta na forum na temat dziwnego gracza, którego spotkał na swoim świecie. Opisywał on, że grał w trybie singleplayer. Gracz ten widoczny był zwykle w gęstej mgle. Cała społeczność tej gry zaczęła dudnić i trąbić, znaleźli się też śmiałkowie, którzy sami chcieli go znaleźć w swojej grze. Legenda stała się tak popularna, że sami twórcy w jednej z aktualizacji napisali, że usuwają z gry Herobrine'a.
Minecraft
Możesz zagrać z tym LEGENDARNYM Garrym na jednym serwerze. Ciekawe, o jaką grę chodzi ;).
Garry's Mod
Nie ma jeszcze komentarzy