Nowy partner w sadzeniu drzew

+7

Aktualizacja z grudnia 2022: Zaprzestaliśmy stałe aktualizowanie licznika drzew na naszej stronie. Liczba będzie aktualizowania corocznie lub gdy przekażemy datek. Do dziś, nasze darowizny pomogły Trees for the Future posadzić 500 840 drzew oraz Arbor Day Foundation posadzić 15 079 drzew.

--------------------

Mamy zaszczyt ogłosić, że współpracujemy od teraz z organizacją Trees for the Future. Ich misja sprowadza się do pomocy ludziom w Afryce w sadzeniu leśnych ogródków. Nie tylko wchłaniają one dwutlenek węgla, lecz także zapewniają wartościowe pożywienie i produkty leśne lokalnym rolnikom, którzy je utrzymują.

Możesz dowiedzieć się więcej o ich działaniach tutaj, a także zobaczyć naszą stronę sponsora tu.

Odkąd Trees for the Future współpracuje z lokalnymi rolnikami w Afryce, są oni w stanie sadzić drzewa o wiele niższym kosztem, niż nasz poprzedni partner, stąd też ilość zasadzonych drzew gwałtownie podskoczyła.

Jak zawsze, JetPunk jest zobowiązany do przekazywania 5% dochodów na sadzenie drzew. Dziękuję wszystkim, którzy korzystają z naszej strony, za umożliwienie tego.Blog jest tłumaczeniem tego bloga autorstwa Quizmaster.
3 Komentarzy
+4
Poziom 15
22 paź, 2023
fajno
+3
Poziom 16
30 gru, 2023
sadzmy wiecej drzew
+3
Poziom 43
6 sty, 2024
super inicjatywa