O Mnie [PL]

+2
Jest to mój pierwszy wpis w blogu, więc pozwólcie, że się przedstawię. Poniżej znajdziecie informacje nie tylko o tym, kim jestem, ale również poznacie moje zdanie na temat Jetpunka i quizów jakie tu robię…

Jak pewnie zauważyliście większość moich quizów jest w języku polskim (mimo tego, że studiowałem w Wielkiej Brytani i znam język angielski). Jest to spowodowane tym, że wszystkie quizy, które tworzę dotyczą Polski. Nie oszukujmy się, quizy bardzo dobrej jakości zostały już wykonane na większość tematów przez wielu użytkowników w języku angielskim. Staram się więc by każdy z moich quizów chociaż w najmniejszym stopniu dotyczyły Polski / Polaków, tak aby nasze community było coraz większe za sprawą interesujących, a nie powtarzających się, quizów.

Ale na razie dość o Jetpunku 😊. Pozwólcie, że napiszę coś o sobie. Mam na imię Michał i pochodzę z Kołobrzegu (znad Bałtyku jakby ktoś nie widział 😊). Jestem absolwentem University of Liverpool na kierunku Geofizyka. Od zawsze interesowałem się naszą planetą, stąd moje zaangażowanie w Jetpunka, który ma wiele quizów w temacie geografii (szukając takich zagadek odkryłem tę stronę). W wieku 19 lat wyjechałem do Wielkiej Brytani, by podjąć edukację na poziomie o jakim zawsze marzyłem. Nie zawiodłem się 😊.

Prywatnie… jestem okropnym nerdem 😊. Uwielbiam filmy i seriale (kiedyś jak podliczyłem wyszło, że spędziłem na ich oglądaniu wiele miesięcy… Pozwólcie, że nie będę precyzował dokładnej liczby – jest to moja niechlubna tajemnica). Lubię grać w RPGi (chodzi o te papierowe, nie te na komputerze), Call of Cthulhu jest moim ulubionym systemem. W wolnym czasie startuję również w marszach na orientację (dla niezorientowanych w temacie - jest to wyścig po lesie z mapą w ręku; Celem jego jest znalezienie wszystkich punktów w terenie). Lubię zagadki logiczne, więc połączenie myślenia ze sportem jest dla mnie fantastycznym pomysłem.

Jeśli kogoś kiedyś interesowało kto kryje się za nickiem savik1 – już wiesz 😊.
+2
Poziom 42
8 kwi, 2021
Nigdy ten blog się nie przebił, aż do teraz gdy nareszcie możemy go zobaczyć. Bardzo sympatyczny z Ciebie człowiek, pozdrawiam!