Blogi w języku polskim

+4

Nowa funkcja

Dzisiaj, 5 kwietnia 2021 roku, na JetPunku pojawiła się najnowsza funkcja - możliwość dodawania blogów w językach innych niż angielski (mimo że wcześniej można było tworzyć blogi w dowolnym języku, jednak wszystkie blogi były pogrupowane razem). 

Moja opinia i przemyślenia

Osobiście uważam to za ogromny plus. Mam nadzieję, że pozwoli to nowym użytkownikom osiągnąć duże sukcesy w dziedzinie innej niż tworzenie quizów. Jednak chciałbym zaapelować do każdego Polaka, który będzie tworzył tutaj blogi w ojczystym języku - sprawmy, aby to miejsce było naszym wspólnym ośrodkiem, gdzie każdy blog będzie naprawdę przyjemny do czytania, a każdy użytkownik będzie oczekiwał na więcej podobnych blogów. Mam plany na całą serię blogów w języku polskim, gdyż w języku angielskim nie mają one większego sensu. Oczekujcie blogów raz/dwa razy w tygodniu (choć zapewne na rozruch zrobię ich troszkę więcej). 

Świetnym pomysłem jest dodanie dolnego limitu znaków (500). Pozwoli to uniknąć dużego spamu w tej sekcji, a blogi będą bardziej cenione wśród użytkowników...

Podsumowanie

Napiszcie, co sądzicie o najnowszej funkcji, i jakie blogi chcielibyście zobaczyć w mojej odsłonie. 

Do zobaczenia w kolejnych blogach!

+2
Poziom 33
5 kwi, 2021
Nice first Polish blog!
+1
Poziom 41
5 kwi, 2021
thanks Jato!
+2
Poziom 1
6 maj, 2021
Nie sądzę, że to się stanie na jetpunk. Jeśli napisałeś c, aby osiągnąć 1000 byłoby to uważane za spam, ale niektóre rzeczy mogą przejść jak na dlaczego spadła populacja lub jakiś długi HTML może przekroczyć 500, jeśli to się stało.